Opinie Ceneo

Akcesoria

46 produktów

Akcesoria oświetleniowe 

Już nie tylko źródła światła i piękne, nowoczesne lampy są pożądanymi częściami oświetlenia w każdym domu i mieszkaniu. Dziś wybiera się także szereg akcesoriów, które mają za zadanie usprawnić działanie świateł, sprawić, że ich włączanie i wyłączanie będzie prostsze, a stabilność i komfort użytkowania wyższe! Akcesoria...

Akcesoria oświetleniowe 

Już nie tylko źródła światła i piękne, nowoczesne lampy są pożądanymi częściami oświetlenia w każdym domu i mieszkaniu. Dziś wybiera się także szereg akcesoriów, które mają za zadanie usprawnić działanie świateł, sprawić, że ich włączanie i wyłączanie będzie prostsze, a stabilność i komfort użytkowania wyższe! Akcesoria oświetleniowe w sklepie Hurtownia Światła to wiele funkcjonalnych, praktycznych rozwiązań konstrukcyjnych od różnych, cenionych producentów.

Przykładem tego jest marka Nordlux Group tworząca między innymi przełączniki zdalnego sterowania do różnych grup oświetleniowych, dla przykładu pilot umożliwiający manipulację każdym źródłem światła w całym mieszkaniu lub na jednym z pięter domu. Zapewnia możliwość zmiany natężenia oświetlenia oraz barwy (jeśli lampa na to pozwala).

Przydatne akcesoria oświetleniowe w Hurtowni Światła

Akcesoria oświetleniowe to nie tylko nowoczesny, działający zdalnie sprzęt, ale także fizyczne konstrukcje mające na celu między innymi ułatwić montaż lamp lub ustabilizować je. Stąd w ofercie Hurtowni Światła podparcia montażowe, stojaki na lampy UV-C czy zapasowe kable o różnej długości. Szklane klosze marki OSRAM do konkretnych lamp tego producenta także znajdują się w naszej ofercie.

Po przypadkowym rozbiciu się poprzedniego można bez problemu dokupić nowy i w prosty sposób go zamontować. Oferta akcesoriów oświetleniowych zawiera kilkadziesiąt propozycji od już wymienionych po gniazda sieciowe, zdalnie sterowane! Zachęcamy do przejrzenia tej kategorii w poszukiwaniu niezbędnego dodatku lub części zamiennej do oświetlenia domu czy mieszkania!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 46
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com