Opinie Ceneo

Lampy sodowe

52 produktów

Asortyment naszej hurtowni obejmuje produkty oświetleniowe od najlepszych marek. Doskonale orientujemy się w nowinkach rządzących branżą, dlatego nieustannie wprowadzamy do sprzedaży nowoczesne lampy o wszechstronnym zastosowaniu. Staramy się jednak sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika, dlatego u nas dostaniesz także ponadczasowe żarówki so...

Asortyment naszej hurtowni obejmuje produkty oświetleniowe od najlepszych marek. Doskonale orientujemy się w nowinkach rządzących branżą, dlatego nieustannie wprowadzamy do sprzedaży nowoczesne lampy o wszechstronnym zastosowaniu. Staramy się jednak sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika, dlatego u nas dostaniesz także ponadczasowe żarówki sodowe. Mimo że swój debiut na rynku miały już w latach 30-tych ubiegłego wieku, to wciąż są chętnie wybierane przez naszych klientów. W sprzedaży mamy oświetlenie sodowe dostępne w różnych modelach, wielkościach gwintów i temperaturze barwowej, dzięki czemu dobierzesz je do swoich potrzeb.

Lampy sodowe – alternatywa dla nowoczesnego oświetlenia

Wraz z upływem czasu lampy sodowe przeszły sporą metamorfozę, dlatego mogą konkurować ze współczesnym oświetleniem. Produkty te stanowią alternatywę dla tradycyjnych żarówek rtęciowych, a często są chętnie wybierane zamiast oświetlenia LED. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż współczesne żarówki sodowe to zaawansowane technologicznie artykuły oświetleniowe, które charakteryzują się doskonałymi parametrami, takimi jak:

  • wysoka wydajność,
  • długa żywotność,
  • wysokiej jakości źródło światła,
  • stabilne działanie,
  • temperatura barwowa bezpieczna dla oka.

Cechą charakterystyczną lamp sodowych jest emitowanie ciepłego, pomarańczowego światła. To sprawia, że nie podrażniają i oczu i nie obciążają wzroku. Żarówki sodowe są najczęściej wykorzystywane jako oświetlenie zewnętrzne w latarniach miejskich i lampach ogrodowych oraz parkowych.
Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 52
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com