Opinie Ceneo

Świetlówki

617 produktów

Rodzaje świetlówek

Oświetlenie, a zwłaszcza jego natężenie odgrywa niezwykle istotną rolę zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych. Nie ulega przy tym wątpliwości, że w dużym stopniu wpływa na wysokość rachunków za prąd. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach to dobrym wyborem okażą się świetlówki . Co je wyróżnia? Świetlówka to nowoc...

Rodzaje świetlówek

Oświetlenie, a zwłaszcza jego natężenie odgrywa niezwykle istotną rolę zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych. Nie ulega przy tym wątpliwości, że w dużym stopniu wpływa na wysokość rachunków za prąd. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach to dobrym wyborem okażą się świetlówki . Co je wyróżnia? Świetlówka to nowoczesne źródło światła, które cechuje minimalny pobór energii elektrycznej. Właśnie dlatego coraz częściej wypierają tradycyjne świetlówki. Co więcej, decydując się na tubę możesz zaoszczędzić nawet do 50% energii. Warto dodać, że światło jest w pełni zdrowe dla oka, ponieważ nie wysusza śluzówek. Ten wybór okaże się zatem praktyczny pod każdym względem. 

Świetówki i ich zastosowanie

Świetówki występują w wielu rozmiarach. Sprawia to, że obecnie stosuje się je powszechnie także do oświetlenia warsztatów, magazynów czy garaży.  Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zastosować je również w domu. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane propozycje świetlówek, które różnią się m.in. barwą światła czy też długością. To właśnie możliwość wyboru dowolnego koloru temperatury barwowej stanowi jedną z podstawowych zalet oświetlenia. Warto wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie tego wyboru: oświetlenie jest przyjazne dla środowiska, a przy tym cechuje się długą żywotnością. Świetlówka może zapewnić źródło światła nawet przez kilka lat.

Świetlówki G5, G10, G15

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą oświetlenia to nie zwlekaj. W ten sposób możesz zapewnić do 80% oszczędności na energii elektrycznej.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 617
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Filtruj według

Informacje