Opinie Ceneo

Świetlówki

918 produktów

Świetlówki - oświetlenie dla sklepów i firm

Oświetlenie, a zwłaszcza jego natężenie odgrywa niezwykle istotną rolę zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych. Nie ulega przy tym wątpliwości, że w dużym stopniu wpływa na wysokość rachunków za prąd. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach to dobrym wyborem okażą się świetlówki . Co je wyró...

Świetlówki - oświetlenie dla sklepów i firm

Oświetlenie, a zwłaszcza jego natężenie odgrywa niezwykle istotną rolę zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych. Nie ulega przy tym wątpliwości, że w dużym stopniu wpływa na wysokość rachunków za prąd. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach to dobrym wyborem okażą się świetlówki . Co je wyróżnia? Świetlówka to nowoczesne źródło światła, które cechuje minimalny pobór energii elektrycznej. Właśnie dlatego coraz częściej wypierają tradycyjne świetlówki. Co więcej, decydując się na tubę możesz zaoszczędzić nawet do 50% energii. Warto dodać, że światło jest w pełni zdrowe dla oka, ponieważ nie wysusza śluzówek. Ten wybór okaże się zatem praktyczny pod każdym względem.

Świetlówki i ich zastosowanie

Świetlówki występują w wielu rozmiarach. Sprawia to, że obecnie stosuje się je powszechnie także do oświetlenia warsztatów, magazynów czy garaży.  Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zastosować je również w domu. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane propozycje świetlówek, które różnią się m.in. barwą światła czy też długością. To właśnie możliwość wyboru dowolnego koloru temperatury barwowej stanowi jedną z podstawowych zalet oświetlenia. Warto wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie tego wyboru: oświetlenie jest przyjazne dla środowiska, a przy tym cechuje się długą żywotnością. Świetlówka liniowa może zapewnić źródło światła nawet przez kilka lat.

Jak sprawdzić starter do świetlówki?

Świetlówki charakteryzują się wysoką wytrzymałością i niezawodnością, jednak czasami wymagają drobnych napraw. Za ich prawidłowe działanie odpowiada starter, który gwarantuje stabilne światło o odpowiednim natężeniu. Przy intensywnej eksploatacji element ten może ulec zużyciu, dlatego wówczas konieczna jest jego wymiana. Najbardziej widocznym symptomem, że świetlówka przestaje prawidłowo działać, jest spadek jej wydajności. Może to się objawiać żarzeniem się światła, miganiem lub niższą intensywnością świetlną. Współczesne lampy świetlówki są jednak wykonane z użyciem nowoczesnych technologii i trwałych komponentów. To gwarantuje ich długą żywotność oraz bezproblemowe działanie nawet w trudnych warunkach.

Świetlówki g5, g10, g15

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne lampy świetlówki od renomowanych producentów. Spełniają one najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, gwarantując stabilne światło przez długi czas. Świetlówki to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, dlatego stanowią uniwersalny wybór. Wśród zalet, którymi charakteryzuje się ten typ oświetlenia można wymienić:

  • łatwy dostęp do świetlówek o różnych parametrach,
  • niski pobór prądu,
  • bezpieczne i stabilne źródło światła,
  • niska produkcja ciepła,
  • atrakcyjna cena.

Świetlówki mogą być montowane w każdej oprawie. Nawet przy ciągłym działaniu nie nagrzewają się, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że dojdzie do uszkodzenia lampy.

Świetlówki i jarzeniówki dla firm

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą oświetlenia to nie zwlekaj. W ten sposób możesz zapewnić do 80% oszczędności na energii elektrycznej. W naszym asortymencie dostaniesz lampy świetlówki o różnych parametrach, które dopasujesz do warunków technicznych pomieszczenia.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 918
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Filtruj według

Informacje