Opinie o Nas

Świetlówki

578 produktów

Oświetlenie, a zwłaszcza jego natężenie odgrywa niezwykle istotną rolę zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych. Nie ulega przy tym wątpliwości, że w dużym stopniu wpływa na wysokość rachunków za prąd. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach to dobrym wyborem okażą się świetlówki LED. Co je wyróżnia? Świetlówka LED to nowoczesne źródło ...

Oświetlenie, a zwłaszcza jego natężenie odgrywa niezwykle istotną rolę zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych. Nie ulega przy tym wątpliwości, że w dużym stopniu wpływa na wysokość rachunków za prąd. Jeżeli zależy Ci na oszczędnościach to dobrym wyborem okażą się świetlówki LED. Co je wyróżnia? Świetlówka LED to nowoczesne źródło światła, które cechuje minimalny pobór energii elektrycznej. Właśnie dlatego coraz częściej wypierają tradycyjne świetlówki. Co więcej, decydując się na tubę LED możesz zaoszczędzić nawet do 50% energii. Warto dodać, że światło ledowe jest w pełni zdrowe dla oka, ponieważ nie wysusza śluzówek. Ten wybór okaże się zatem praktyczny pod każdym względem. 

Świetówki ledowe i ich zastosowanie

Świetówki led występują w wielu rozmiarach. Sprawia to, że obecnie stosuje się je powszechnie także do oświetlenia warsztatów, magazynów czy garaży.  Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zastosować je również w domu. W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane propozycje świetlówek, które różnią się m.in. barwą światła czy też długością. To właśnie możliwość wyboru dowolnego koloru temperatury barwowej stanowi jedną z podstawowych zalet oświetlenia ledowego. Warto wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie tego wyboru: oświetlenie LED jest przyjazne dla środowiska, a przy tym cechuje się długą żywotnością. Świetlówka LED może zapewnić źródło światła nawet przez kilka lat.

Świetlówki led

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą oświetlenia na ledowe, to nie zwlekaj. W ten sposób możesz zapewnić do 80% oszczędności na energii elektrycznej.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 578

Filtruj według

Informacje