Opinie Ceneo

SMART+ inteligentne oświetlenie

150 produktów

Współczesne technologie umożliwiają zdalne zarządzanie procesami zachodzącymi w domu. Systemy smart home pozwalają m.in. na kontrolę ogrzewania czy wilgotności powietrza nawet podczas nieobecności mieszkańców. W ten sam sposób można również sterować oświetleniem przy pomocy pilota lub dedykowanej aplikacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wy...

Współczesne technologie umożliwiają zdalne zarządzanie procesami zachodzącymi w domu. Systemy smart home pozwalają m.in. na kontrolę ogrzewania czy wilgotności powietrza nawet podczas nieobecności mieszkańców. W ten sam sposób można również sterować oświetleniem przy pomocy pilota lub dedykowanej aplikacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór oświetlenia smart home, które może zostać zamontowane osobno lub zintegrowane z urządzeniami wchodzącymi w skład inteligentnego budynku.

Smart oświetlenie – nowoczesne i energooszczędne

Możemy się pochwalić bogatym katalogiem produktów, wśród których dostaniesz żarówki o różnej wielkości, kształcie czy temperaturze barwowej. Są one przystosowane do montażu w układzie oświetlenia smart home, dzięki czemu można nimi sterować głosowo, pilotem lub aplikacją. Oprócz funkcjonalności, oferowane przez nas produkty wyróżniają

  • doskonałą jakością,

  • wydajnością,

  • łatwą obsługą,

  • możliwością precyzyjnego ustawienia natężenia światła,

  • energooszczędnością,

  • bezpieczeństwem.

Smart oświetlenie to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku biur, mieszkań czy sklepów. W zależności od tego, na jaki rodzaj żarówki się zdecydujesz, możesz ją zamontować przy meblach, w kuchni lub jako główne źródło światła.

Oświetlenie smart home

Oferujemy produkty o różnorodnej specyfikacji. W sprzedaży mamy również nietypowe żarówki kolorowe oraz halogenowe i LED, kompatybilne z systemem smart oświetlenie. Dzięki nim stworzysz  swoi domu funkcjonalny i wygodny układ oświetlenia dopasowany do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do zakupu!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 150
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com