Opinie Ceneo

Lista produktów producenta: Hanaulux

Hanaulux – żarówki

Przedsiębiorstwo, o którym dziś piszemy, czyli marka Hanaulux jest jednym z pionierów, jeśli chodzi o oświetlenie medyczne. Głównymi produktami tej firmy są lampy chirurgiczne oraz te stosowane w stomatologii. Do ich produkcji konieczna jest ogromna wiedza na temat technologii, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz samego oświetlenia. 

Więcej

Hanaulux – żarówki


Przedsiębiorstwo, o którym dziś piszemy, czyli marka Hanaulux jest jednym z pionierów, jeśli chodzi o oświetlenie medyczne. Głównymi produktami tej firmy są lampy chirurgiczne oraz te stosowane w stomatologii. Do ich produkcji konieczna jest ogromna wiedza na temat technologii, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz samego oświetlenia. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwo zdecydowało się wkroczyć również na rynek żarówek. W Hurtowni Światła czekają na Ciebie produkty oświetleniowe Hanaulux, które wykorzystasz zarówno w lampach medycznych, jak i wielu innych sytuacjach. Szereg modeli dostępnych w naszym sklepie to produkty mocno uniwersalne, wykorzystywane w różnych miejscach. Zachęcamy Cię do przejrzenia kompletnej oferty, a następnie do wyboru interesującego Cię modelu żarówki.


Jakość żarówek Hanaulux


Decydując się na wybór producenta Hanaulux, jako Twojego dostawcę oświetlenia halogenowego, możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania. Producent słynie z dbałości o każdy szczegół w trakcie tworzenia swoich produktów. Co ważne, proponuje swoim klientom mocno zróżnicowaną ofertę pod względem między innymi napięcia znamionowego, strumienia świetlnego czy samej temperatury barwowej. To wszystko sprawia, że dostosowanie wysokiej jakości światła Hanaulux do Twoich indywidualnych preferencji nie powinno być kłopotliwe. Możemy zapewnić, że na tę chwilę w Hurtowni Światła każda żarówka ma ten sam trzonek.


Postaw na cenionego producenta


Marka Hanaulux jest jednym z najchętniej wybieranych dostawców oświetlenia na rynku. Jakość, precyzja wykonania oraz rozsądna cena determinują tę zależność. W Hurtowni Światła czeka na Ciebie kilka popularnych modeli żarówek halogenowych. Nie brak modelu o trzonku G6.35 z mocą znamionową na poziomie 50 watów oraz trwałością znamionową, która wynosi 700 godzin. Należy zaznaczyć, że ten model żarówki pracuje na napięciu 22,8 V i oferuje strumień świetlny na poziomie 950 lumenów. W tym konkretnym przypadku produktu oświetleniowego Hanalux możesz liczyć na temperaturę barwową 3200K. Mniej
1 - 3 z 3