Opinie Ceneo

Świetlówki kompaktowe LED

41 produktów

Montaż oświetlenia powinien być podyktowany nie tylko walorami estetycznymi, ale także funkcjonalnością i energooszczędnością. Większa świadomość ekologii oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawiły, że producenci znaleźli alternatywę dla tradycyjnych żarówek. Są nimi świetlówki kompaktowe LED – wydajne, tanie w utrzymaniu or...

Montaż oświetlenia powinien być podyktowany nie tylko walorami estetycznymi, ale także funkcjonalnością i energooszczędnością. Większa świadomość ekologii oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawiły, że producenci znaleźli alternatywę dla tradycyjnych żarówek. Są nimi świetlówki kompaktowe LED – wydajne, tanie w utrzymaniu oraz mające uniwersalne zastosowanie.

Świetlówka kompaktowa LED – nowoczesne źródło światła

Konieczność ciągłego doświetlania pomieszczeń jest odczuwalna szczególnie w biurach, zakładach przemysłowych czy obiektach publicznych. Generuje to wysokie rachunki za prąd, dlatego w takich miejscach coraz częściej montuje się świetlówki kompaktowe LED. Mają one podobne parametry świetlne co zwykłe świetlówki kompaktowe, jednak wyróżniają się niższym zużyciem energii. Znajdą także zastosowanie w budynkach mieszkalnych, gdyż dostępne są w różnych modelach. Pozwala to stworzyć efektowne aranżacje świetlne, zastępując tradycyjne żarówki nowoczesnymi świetlówkami kompaktowymi LED. Taki oświetlenie ma wiele zalet:

  • dostępne jest w różnych kształtach żarówek oraz wielkościach gwintu,

  • pasuje do większości opraw, zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych,

  • wyróżnia się dobrymi parametrami świetlnymi na poziomie nawet 100 lumenów,

  • charakteryzuje się dużą wytrzymałością i żywotnością.

Świetlówki kompaktowe LED dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i temperaturach barwowych. Mogą być wykorzystywane jako oświetlenie przemysłowe, np. w warsztatach czy halach produkcyjnych ze względu na skuteczność świetlną. Świetlówki kompaktowe LED sprawdzą się poza tym wszędzie tam, gdzie liczy się energooszczędność oraz dostęp do dobrej jakości oświetlenia.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 41
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com