Opinie o Nas

Inteligentne oświetlenie

55 produktów

Inteligentne oświetlenie

Nie ulega wątpliwości, że inteligentne oświetlenie to zupełnie nowy sposób zarządzania energią w Twoim domu. To jedno z podstawowych rozwiązań smart home. Z pomocą inteligentnych żarówek możesz znacząco zmniejszyć rachunki za prąd. To wszystko dzięki automatyzacji, która zapewni Ci wygodę i pełną kontrolę nad oświetleni...

Inteligentne oświetlenie

Nie ulega wątpliwości, że inteligentne oświetlenie to zupełnie nowy sposób zarządzania energią w Twoim domu. To jedno z podstawowych rozwiązań smart home. Z pomocą inteligentnych żarówek możesz znacząco zmniejszyć rachunki za prąd. To wszystko dzięki automatyzacji, która zapewni Ci wygodę i pełną kontrolę nad oświetleniem. Jak to właściwie możliwe? Za sprawą smart żarówek. Na czym jednak polega ich działanie? Zainstalowane są w nich diody LED, które zastępują tradycyjne żarówki.  Ich liczba jest zależna od stopnia zaawansowania. Aby móc korzystać z wszystkich funkcji, jakie zapewniają smart żarówki należy podłączyć je do domowej sieci WiFi. Żarówka podłączona do internetu? Brzmi nieprawdopodobnie. A jednak - to rozwiązanie niesie ze sobą mnóstwo korzyści.

Sterowanie oświetleniem w domu

Oświetlenie w Twoim domu pochłania znaczną część energii. Zapewne światło w wielu pomieszczeniach często zapalone jest bez potrzeby. Nie masz chęci wstać z kanapy,  aby wyłączyć światło w pokojach, w których nikt nie przebywa? Wyszedłeś z domu, ale nie wiesz czy wyłączyłeś światło w łazience i zamierzasz się wrócić? Teraz już nie musisz.

Inteligentne żarówki w smart home

Inteligentne żarówki to możliwość sterowania oświetleniem w domu z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej.  Szybko, prosto i wygodnie. Rozwiązania z dziedziny smart dom mają zapewnić nie tylko komfort domowników, ale i oszczędności. Z pewnością w krótkim czasie przekonasz się, jak inteligentne oświetlenie wpływa na wysokość Twoich rachunków za prąd. W aplikacji zobaczysz, w których pomieszczeniach włączone jest oświetlenie i wyłączysz je za pomocą jednego kliknięcia. Prościej już być nie może.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 55