Opinie Ceneo

Inteligentne oświetlenie

120 produktów

Inteligentne oświetlenie - Smart żarówki

Nie ulega wątpliwości, że inteligentne oświetlenie to zupełnie nowy sposób zarządzania energią w Twoim domu. To jedno z podstawowych rozwiązań smart home. Z pomocą inteligentnych żarówek możesz znacząco zmniejszyć rachunki za prąd. To wszystko dzięki automatyzacji, która zapewni Ci wygodę i pełną kontrol...

Inteligentne oświetlenie - Smart żarówki

Nie ulega wątpliwości, że inteligentne oświetlenie to zupełnie nowy sposób zarządzania energią w Twoim domu. To jedno z podstawowych rozwiązań smart home. Z pomocą inteligentnych żarówek możesz znacząco zmniejszyć rachunki za prąd. To wszystko dzięki automatyzacji, która zapewni Ci wygodę i pełną kontrolę nad oświetleniem. Jak to właściwie możliwe? Za sprawą smart żarówek. Na czym jednak polega ich działanie? Zainstalowane są w nich diody LED, które zastępują tradycyjne żarówki.  Ich liczba jest zależna od stopnia zaawansowania. Aby móc korzystać z wszystkich funkcji, jakie zapewniają smart żarówki należy podłączyć je do domowej sieci WiFi. Żarówka podłączona do internetu? Brzmi nieprawdopodobnie. A jednak - to rozwiązanie niesie ze sobą mnóstwo korzyści.

Sterowanie oświetleniem w domu - inteligentny dom

Oświetlenie w Twoim domu pochłania znaczną część energii. Zapewne światło w wielu pomieszczeniach często zapalone jest bez potrzeby. Nie masz chęci wstać z kanapy,  aby wyłączyć światło w pokojach, w których nikt nie przebywa? Wyszedłeś z domu, ale nie wiesz czy wyłączyłeś światło w łazience i zamierzasz się wrócić? Teraz już nie musisz.

Inteligentne żarówki w smart home

Inteligentne żarówki to możliwość sterowania oświetleniem w domu z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej.  Szybko, prosto i wygodnie. Rozwiązania z dziedziny smart dom mają zapewnić nie tylko komfort domowników, ale i oszczędności. Z pewnością w krótkim czasie przekonasz się, jak inteligentne oświetlenie wpływa na wysokość Twoich rachunków za prąd. W aplikacji zobaczysz, w których pomieszczeniach włączone jest oświetlenie i wyłączysz je za pomocą jednego kliknięcia. Prościej już być nie może.

Sterowanie oświetleniem – wynalazek marzeń

Nowoczesna technologia puka do Twoich drzwi. Decydując się na inteligentne żarówki w zautomatyzowanym mieszkaniu, zapewniasz sobie pełen komfort jego użytkowania. Sterowanie oświetleniem w domu odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji instalowanej na urządzeniach przenośnych. Możesz ustawić dowolny czas włączania się i wyłączania żarówek. Ponadto w systemie smart home dostępna jest też opcja zdalnego sterowania ogrzewaniem i opuszczaniem oraz podnoszeniem rolet. Zainwestowanie w nowoczesne technologie w przestrzeni domowej – to się opłaca!

Dostępne w Hurtowni Światła inteligentne oświetlenie jest energooszczędne, a przez to przyjazne środowisku. W swym działaniu opiera się ono na technologii LED. Dzięki temu pobiera znacznie mniej energii w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Zależy nam na tym, aby klient był w pełni zadowolony z jakości zakupionych u nas produktów. Dlatego nasz asortyment uzupełniamy wyłącznie o modele znanych i cenionych marek, takich jak Ledvance. Wysokiej jakości smart żarówka emituje tylko światło widzialne, bez podczerwieni oraz promieniowania ultrafioletowego. Można ją zatem bez obaw dotykać nawet wówczas, gdy świeci się ona już przez dłuższy czas.

Sterowanie oświetleniem w systemie smart dom odbywa się nie tylko wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz. Wystarczy kupić odpowiednie modele żarówek, które łączą w sobie walory użytkowe oraz dekoracyjne. Sterowane automatycznie źródła światła nie tylko rozświetlają ogród po zapadnięciu zmroku, ale także tworzą tam niepowtarzalny romantyczny nastrój.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 120
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com