Opinie Ceneo

Sterowanie oświetleniem

240 produktów

Sterowanie oświetleniem – komfort i zdrowe oczy

Za oknem deszczowy dzień? Chmury spowiły krajobraz? Jest ciemniej niż zwykle, ale możesz to zmienić, wystarczy delikatnie zwiększyć natężenie kilku źródeł światła w salonie czy kuchni, można to zrobić za pomocą inteligentnego sterowania oświetleniem. W Hurtowni Światła czekają na Ciebie narzędzia ...

Sterowanie oświetleniem – komfort i zdrowe oczy

Za oknem deszczowy dzień? Chmury spowiły krajobraz? Jest ciemniej niż zwykle, ale możesz to zmienić, wystarczy delikatnie zwiększyć natężenie kilku źródeł światła w salonie czy kuchni, można to zrobić za pomocą inteligentnego sterowania oświetleniem. W Hurtowni Światła czekają na Ciebie narzędzia pozwalające manipulować światłem według indywidualnych preferencji. Będzie to na przykład kompaktowy statecznik elektroniczny HFR, który został stworzony do zmiany natężenia strumienia świetlnego – producentem urządzenia jest marka Phillips, która wyróżnia się na tle konkurencji, jeśli mowa o sprzęcie tego rodzaju. Zdalne sterowanie oświetleniem z pomocą naszych urządzeń to z pewnością funkcjonalny dodatek do każdego pomieszczenia!

Dostępne w ofercie Hurtowni Światła urządzenia do sterowania światłem mają różną moc znamionową i pracują na podstawowych napięciach wejściowych. Różnią się także częstotliwością wejściowa czy metodą zapłonu. Każdy model oferuje jednak sterowanie oświetleniem w sposób niezwykle precyzyjny, a zakres barw, jaki dzięki temu można uzyskać, jest ogromny! Jesteśmy przekonani, że każdy klient bez względu na oczekiwania znajdzie w Hurtowni Światła urządzenia do sterowania oświetleniem w domu, mieszkaniu lub biurze! 

Oszczędność energii z modułami sterującymi oświetleniem!

Komfort i ochrona wzroku to nie wszystko, co zapewnia inteligentne sterowanie oświetleniem z pomocą modułów dostępnych w Hurtowni Światła. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność energii, w końcu przy mniejszym natężeniu, źródła światła zużywają mniej prądu. Można to zobrazować na przykładzie DIM MICO, modułu stworzonego przez firmę OSRAM. Ten pozwala zaoszczędzić do 40% energii w porównaniu z tradycyjnym modelem połączenia (układ zasilając + świetlówka T8 bez czujników). Przedstawiony produkt sprawdza się doskonale w biurach indywidualnych, wielkopowierzchniowych, a także w halach przemysłowych. Nasza oferta obejmuje dziesiątki modeli urządzeń do sterowania światłem – zachęcamy do ich sprawdzenia!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 240
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com