Opinie Ceneo

Marki Istnieje 20 marek

 • Dr. Fischer

  Na asortyment naszej hurtowni składają się produkty, które pochodzą od sprawdzonych marek. Jedną z nich jest Dr Fischer, której specjalnością jest nowoczesne oświetlenie przemysłowe. Firma ta swoją działalność rozpoczęła już w 1885 roku i od początku istnienia stawia na dynamiczny rozwój. Efektem tego są lampy i żarówki, w których wykorzystywane są innowacyjne rozwiązania technologiczne, przekładające się na jakość oraz wydajność produktów oświetleniowych.

 • Excelitas

  0 produktów

 • Feilo Sylvania

  Nasza hurtownia to miejsce, w którym znajdziesz produkty wiodących marek. Jedną z nich jest firma Sylvania, która należy do międzynarodowego koncernu OSRAM. Producent może się pochwalić rozbudowanym asortymentem produktów, na który składa się oświetlenie specjalistyczne, dekoracyjne, a także do codziennego użytku. To sprawia, że artykuły Feilo Sylvania cieszą się tak ogromną popularnością, gdyż zawierają lampy i żarówki na miarę potrzeb każdego użytkownika.

 • Ledvance

  Firma Ledvance to światowy producent nowoczesnego oświetlenia. Marka wchodzi w skład spółki Osram i oferuje szeroki wybór produktów, które stanowią uzupełnienie pierwotnego asortymentu. Ledvance stawia na wykorzystywanie technologii LED, która jest obecnie jedną z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia. W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment produktów tej marki dostępnych w atrakcyjnych cenach.

 • Megaman

  Megaman – lider energooszczędności

  Według producenta energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych Megaman światło jest wiecznie żywe, dostarcza spokoju w tym szybko zmieniającym się świecie, pozwala uzyskać wyjątkowy charakter konkretnego miejsca, wprowadzić do niego nastrój, o jakim nie byłoby mowy bez źródła światła. Co więcej, sztuczne światło pozwala niejednokrotnie funkcjonować ludziom nocą, gdy tego chcemy. Z tą dewizą marka tworzy produkty oświetleniowe Megaman od 1994 roku, a po drodze miała kilka ciekawych epizodów dotyczących produkcji zupełnie nowych, pierwszych na rynku żarówek w kilku kategoriach.

 • Neolux

  Szukasz najwyższej jakości oświetlenia zewnętrznego, żarówek reflektorowych albo lamp ksenonowych? W takim razie powinieneś rozważyć zakup produktów marki NEOLUX dostępnych w Hurtowni Światła. Lampy wytwarzane są według niemieckich standardów jakości.

 • Nordlux

  Głównym źródłem światła w pomieszczeniach jest przeważnie żyrandol lub lampa wisząca. Niemniej jednak punktowy strumień dodatkowego światła również jest bardzo ważny. Lampy Nordlux dostępne w tej kategorii ułatwią czytanie, przeglądanie gazet, a zamontowane nad biurkiem również pracę i naukę. Wybierając produkty tej marki, klienci mają możliwość dobrania modelu do swoich indywidualnych potrzeb.

 • Nordlux

  0 produktów

 • Osram

  Wybór oświetlenia nie jest łatwym zadaniem, gdyż trzeba zwracać uwagę na wiele istotnych szczegółów. Oprócz przeznaczenia żarówki oraz rodzaju gwintu, trzeba także przeanalizować jej parametry świetlne oraz wydajność. W tej kategorii produktów oferujemy szeroki wybór oświetlenia od Osram – firmy, która jest światowym liderem w branży,

 • Philips

  Philips to jeden z najbardziej znanych producentów oświetlenia do użytku domowego, biurowego i przemysłowego. Swoją renomę zbudował tym, że wypuszcza na rynek produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości. Żarówki Philips cechują się wydajnością oraz energooszczędnością, dlatego są chętnie wybierane przez użytkowników na całym świecie. W ofercie mamy szeroki wybór produktów tej marki, które dobierzesz do swoich potrzeb i oczekiwań.