Opinie Ceneo

Startery

93 produktów

Dla prawidłowego działania oświetlenia konieczne jest stosowanie dodatkowych elementów, które poprawią jego jakość. Jednym z nich jest starter do świetlówek, bez którego nie będzie możliwe uruchomienie źródła światła. Jego zadaniem jest zainicjowanie zapłonu w żarówce oraz dbanie o to, aby nie doszło do spięcia lub przegrzania obwodu. Zapłonnik ...

Dla prawidłowego działania oświetlenia konieczne jest stosowanie dodatkowych elementów, które poprawią jego jakość. Jednym z nich jest starter do świetlówek, bez którego nie będzie możliwe uruchomienie źródła światła. Jego zadaniem jest zainicjowanie zapłonu w żarówce oraz dbanie o to, aby nie doszło do spięcia lub przegrzania obwodu. Zapłonnik elektroniczny do świetlówek musi spełniać określone normy jakości, gdyż od niego zależy działanie całego systemu oświetlenia.

Świetlówka – starter o doskonałych parametrach

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko nowoczesne źródła światła, ale także szeroki wybór akcesoriów technicznych i montażowych. Oferujemy różne rodzaje starterów do świetlówki, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz bezpieczeństwem użytkowym. W sprzedaży mamy jedynie produkty od sprawdzonych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować, że spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Dostępne u nas zapłonniki świetlówek wyróżniamy:

  • łatwym montażem,
  • wysoką wytrzymałością i odpornością na intensywną pracę,
  • różnymi wariantami do wyboru,
  • doskonałymi parametrami technicznymi,
  • najwyższą jakością wykonania,
  • dopasowaniem do najpopularniejszych modeli świetlówek dostępnych na rynku,
  • długą żywotnością i bezawaryjnością.

Oferowane zapłonniki i startery do świetlówek są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy oraz działanie wysokich temperatur. Takie cechy sprawiają, że mogą być wykorzystywane zarówno do montażu wewnętrznego, jak i do oświetlenia na zewnątrz.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 93
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com