Opinie Ceneo

Źródła tradycyjne

993 produktów

Żarówki - tradycyjne źródła światła

Postęp technologiczny miał ogromny wpływ na branżę oświetleniową. Dzięki temu na rynku dostępne są coraz bardziej zaawansowane i wydajne źródła światła o doskonałych parametrach. Nawet żarówki tradycyjne różnią się od tych, które były masowo produkowane jeszcze kilka lat temu. Obecnie stanowią produkty o wyso...

Żarówki - tradycyjne źródła światła

Postęp technologiczny miał ogromny wpływ na branżę oświetleniową. Dzięki temu na rynku dostępne są coraz bardziej zaawansowane i wydajne źródła światła o doskonałych parametrach. Nawet żarówki tradycyjne różnią się od tych, które były masowo produkowane jeszcze kilka lat temu. Obecnie stanowią produkty o wysokiej klasie energooszczędności oraz ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Oświetlenie tradycyjne – uniwersalne rozwiązanie dla domu i przemysłu

W sprzedaży mamy szeroki wybór żarówek, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Różnią się one nie tylko wielkością gwintu oraz kształtem, ale także ilością lumenów czy barwą światła. Oferujemy tradycyjne żarówki nawet o niestandardowym przeznaczeniu, które muszą spełniać określone normy jakości i bezpieczeństwa. U nas dostaniesz produkty, wyróżniające się:

  • wstrząsoodporną konstrukcją,
  • specjalistycznym przeznaczeniem,
  • energooszczędnością,
  • wydajnością świetlną,
  • stabilnym źródłem światła,
  • różnorodnym kształtem,
  • kilkoma wersjami gwintów do wyboru.

Tradycyjne źródła światła to nie tylko klasyczne żarówki do lamp. W sprzedaży mamy także żarówki halogenowe, oświetlenie do lodówek, piekarników i innych urządzeń wykorzystywanych w warunkach domowych i przemysłowych.

Ile godzin może świecić tradycyjna żarówka?

Mimo że na rynku dostępne jest nowoczesne oświetlenie w technologii LED, to wciąż nie brakuje miłośników klasycznych rozwiązań. Tradycyjna żarówka gwarantuje stabilne źródło światła o wiernym odwzorowaniu barw, dlatego jej popularność nie słabnie. Producenci starają się udoskonalać swoje produkty, aby były jak najbardziej wydajne i energooszczędne. Zwykła żarówka ma jednak określoną żywotność, która wynosi ok. 1000-2000 godzin. Nie oznacza to, że decydując się na montaż tradycyjnej żarówki, będziesz musiał się liczyć z koniecznością częstej jej wymiany. To, jak długo będzie zapewniała Ci dostęp do źródła światła zależy od wielu czynników, takich jak częstotliwość włączeń czy skoki elektryczne.

Jaka żarówka będzie najlepsza?

Wybierając oświetlenie powinieneś kierować się przede wszystkim parametrami żarówki. Musisz zwrócić uwagę na moc, wydajność oraz rodzaj gwintu, aby pasować do konstrukcji lampy ultrafioletowej. Tradycyjne żarówki emitują światło o dość sporej intensywności, dlatego podczas wyboru warto się kierować miejscem, w którym będą zamontowane.

Do salonu i sypialni sprawdzi się światło o ciepłej barwie, przy którym można się zrelaksować i odpocząć. W pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, lepszym wyborem będą tradycyjne żarówki o chłodnym lub neutralnym kolorze oświetlenia.  Jeżeli zależy Ci na zyskaniu dekoracyjnego efektu i stworzeniu ciekawych aranżacji świetlnych, możesz zdecydować się na kolorową żarówkę. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji, które możesz ze sobą porównać, zanim wybierzesz konkretny wariant żarówki.

Tradycyjne źródła światła

Mamy do zaoferowania szeroki wybór produktów o różnorodnych parametrach. Wszystkie dostępne u nas żarówki tradycyjne spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, co gwarantuje ich trwałość i długą żywotność. Oferowane oświetlenie tradycyjne przystosowane jest do intensywnej pracy w trudnej warunkach, dlatego znajdzie zastosowanie w warsztatach, magazynach oraz zakładach przemysłowych.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 993
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Filtruj według

Trzonek

Informacje