Opinie Ceneo

Naświetlacze

204 produktów

Pięknie oświetlony ogród stanowi ozdobę całej posesji. Tworząc kompozycje świetlne w przydomowych ogródkach i parkach, koniecznie sięgnij po naświetlacz LED. Dostępne w ofercie naszego sklepu reflektory doskonale nadają się do oświetlania zewnętrznych powierzchni i obiektów architektonicznych. Jego asortyment na bieżąco uzupełniamy o naświetlacz...

Pięknie oświetlony ogród stanowi ozdobę całej posesji. Tworząc kompozycje świetlne w przydomowych ogródkach i parkach, koniecznie sięgnij po naświetlacz LED. Dostępne w ofercie naszego sklepu reflektory doskonale nadają się do oświetlania zewnętrznych powierzchni i obiektów architektonicznych. Jego asortyment na bieżąco uzupełniamy o naświetlacze LED wykonane z najwyższej jakości materiałów, które wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także szkodliwe oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nasze naświetlacze cechuje wysoki poziom szczelności. Dzięki temu są one dobrze chronione przed wodą i pyłem.

Naświetlacze i reflektory zewnętrzne LED – zastosowanie

W naszej hurtowni zaopatrzysz się w naświetlacze zewnętrzne LED uznanych marek, takich jak Ledvance, Philips czy OSRAM. To energooszczędne oświetlenie to idealne rozwiązanie do każdego ogrodu. Odpowiednio dobrany naświetlacz LED z czujnikiem ruchu umiejętnie podkreśla wszystkie atuty posesji, eksponując jej piękno także po zmroku. W Hurtowni Światła kupisz naświetlacze halogenowe i naświetlacze led o mocy 100W i 50W. Masz do wyboru różne modele reflektorów emitujących światło o barwie zimnej, neutralnej lub ciepłej. Te pierwsze znakomicie sprawdzają się przy aranżowaniu romantycznego klimatu w ogrodzie. Naświetlacze z czujnikiem ruchu o barwie zimnej wykorzystuje się do podświetlania wielu miejsc w firmach i paringach. Natomiast neutralne oświetlenie nadaje się do rozjaśniania okolic posesji.

Naświetlacze led z czujnikiem ruchu

Sprzedawane w naszej hurtowni naświetlacze LED cieszą się uznaniem wśród klientów, o czym świadczą ich liczne pozytywne opinie zamieszczane na różnych portalach internetowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 204
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com