Opinie Ceneo

Oświetlenie led do biura i domu

1751 produktów

Oświetlenie led - hurtownia i sklep z oświetleniem led online

Oświetlenie led jest określane jako oświetlenie przyszłości, jednak swobodnie można przyjąć, że na dobre zadomowiło się już w teraźniejszości. Coraz więcej użytkowników zauważa I docenia niewątpliwe korzyści, jakie płyną z zastosowania technologii led w domu czy firmie. Jednocześnie ...

Oświetlenie led - hurtownia i sklep z oświetleniem led online

Oświetlenie led jest określane jako oświetlenie przyszłości, jednak swobodnie można przyjąć, że na dobre zadomowiło się już w teraźniejszości. Coraz więcej użytkowników zauważa I docenia niewątpliwe korzyści, jakie płyną z zastosowania technologii led w domu czy firmie. Jednocześnie stale się ona rozwija, co sprawia, że żarówki led są coraz trwalsze, coraz wydajniejsze I coraz tańsze. Dostępne jest też coraz więcej rozwiązań, które nie tylko zastępują tradycyjne żarówki, świetlówki, halogeny czy reflektory, ale również przewyższają je pod względem technologicznym I użytkowym. Dzięki możliwości wykorzystania technologii rgb oświetlenie led daje również znacznie większe możliwości wykorzystania w zakresie funkcjonalnym I dekoracyjnym.

Dopasuj oświetlenie led do swoich potrzeb

W naszym asortymencie znajdziesz różne źródła światła. Proponujemy zarówno klasyczne żarówki led idealnie zastępujące te konwencjonalne w lampach czy żyrandolach, jak I świetlówki, reflektory led czy żarówki specjalistyczne. Dostępne są zarówno standardowe warianty wysokonapięciowe 240 v, jak I 12 lub 24 v przystosowane do pracy w warunkach stałego napięcia. U nas znajdziesz także oświetlenie ledowe o wysokich walorach estetycznych. Takie żarówki będą stanowiły ozdobę I sprawdzą się do otwartych opraw lub jako samodzielne źródło światła. Wśród nich możemy zaproponować np. Led-y do pokoju w stylu vintage, które przyciągają wzrok ciekawym designem oraz nietypową kolorystyką.

Zastosowanie światła ledowego

Technologia led jak inteligenrne żarówki powoli staje się standardem, ze względu na swoją energooszczędność oraz wydajność świetlną. Żarówki led stanowią więc uniwersalny wybór do wielu pomieszczeń nie tylko w domu, ale także w zakładach przemysłowych. Oferujemy led-y do pokoju, które emitują światło o ciepłej, uspokajającej barwie. U nas znajdziesz także lampy led do ogrodu o intensywniejszym I bardziej jaskrawym świetle. Poszczególne produkty różnią się od siebie nie tylko mocą, ale także konstrukcją. Bez problemu dobierzesz więc żarówki led nawet do niestandardowego typu oprawy. W asortymencie mamy rozwiązania, które sprawdzą się jako oświetlenie led do:

  • sypialni,
  • garażu,
  • warsztatu,
  • ogrodu,
  • salonu,
  • kuchni,
  • sklepu,
  • biura, takie jak te.

Ledowe oświetlenie może z powodzeniem zastąpić tradycyjne żarówki. Decydując się na takie rozwiązanie zapewniasz sobie stabilne I energooszczędne źródło światła, z którego będziesz mógł korzystać przez wiele lat. Nasza hurtownia oświetlenia led na tutaj może ci zaoferować produkty od najlepszych producentów, dzięki czemu nie musisz się martwić o jakość I niezawodność żarówek.

Tanie ledowe oświetlenie do domu i firmy

Dzięki zastosowaniu różnych gwintów (e27, e14) oraz wtyków I trzonków łatwo dopasować właściwe oświetlenie led do każdej oprawy. Warto zwrócić uwagę również na modele przystosowane do pracy ze ściemniaczami I zaawansowanymi sterownikami. Wygodny podział na kategorie w naszym sklepie I ustandaryzowany system oznaczeń tożsamy z tradycyjnymi żarówkami ułatwi ci poszukiwanie potrzebnych produktów. Zachęcamy do przeglądania zawartości kategorii!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 1751
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Filtruj według

Informacje