Opinie o Nas

Oświetlenie led do biura i domu

446 produktów

Żarówki, świetlówki, taśmy led

Oświetlenie LED jest określane jako oświetlenie przyszłości, jednak swobodnie można przyjąć, że na dobre zadomowiło się już w teraźniejszości. Coraz więcej użytkowników zauważa i docenia niewątpliwe korzyści, jakie płyną z zastosowania technologii LED w domu czy firmie. Jednocześnie stale się ona rozwija, co spraw...

Żarówki, świetlówki, taśmy led

Oświetlenie LED jest określane jako oświetlenie przyszłości, jednak swobodnie można przyjąć, że na dobre zadomowiło się już w teraźniejszości. Coraz więcej użytkowników zauważa i docenia niewątpliwe korzyści, jakie płyną z zastosowania technologii LED w domu czy firmie. Jednocześnie stale się ona rozwija, co sprawia, że żarówki LED są coraz trwalsze, coraz wydajniejsze i coraz tańsze. Dostępne jest też coraz więcej rozwiązań, które nie tylko zastępują tradycyjne żarówki, świetlówki, halogeny czy reflektory, ale również przewyższają je pod względem technologicznym i użytkowym. Dzięki możliwości wykorzystania technologii RGB oświetlenie LED daje również znacznie większe możliwości wykorzystania w zakresie funkcjonalnym i dekoracyjnym.

Dopasuj oświetlenie LED do swoich potrzeb

W naszym asortymencie znajdziesz różne źródła światła. Proponujemy zarówno klasyczne żarówki LED idealnie zastępujące te konwencjonalne w lampach czy żyrandolach, jak i świetlówki, reflektory czy żarówki specjalistyczne. Dostępne są zarówno standardowe warianty wysokonapięciowe 240 V, jak i 12 lub 24 V przystosowane do pracy w warunkach stałego napięcia.

Koniecznie zaoszczędź dzięki żarówkom led

Dzięki zastosowaniu różnych gwintów (E27, E14) oraz wtyków i trzonków łatwo dopasować właściwe oświetlenie LED do każdej oprawy. Warto zwrócić uwagę również na modele przystosowane do pracy ze ściemniaczami i zaawansowanymi sterownikami. Wygodny podział na kategorie w naszym sklepie i ustandaryzowany system oznaczeń tożsamy z tradycyjnymi żarówkami ułatwi Ci poszukiwanie potrzebnych produktów. Zachęcamy do przeglądania zawartości kategorii!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 446

Filtruj według

Wysyłka
Ściemnianie

Informacje