Opinie Ceneo

Lista produktów producenta: Radium

Według marki Radium odpowiednio dobrane oświetlenie ma wpływ na nasze życie, zdrowie i dobre samopoczucie. Założyciele i pracownicy firmy uważali tak już w 1904 roku, gdy wspomniane przedsiębiorstwo zostało założone. Na początku produkcja opierała się na lampach z włókna węglowego, a później żarówkach z drutu wolframowego. Dziś koncepcja oświetleniowa zmieniła się na całym świecie, również w szeregach marki Radium.

Więcej

Według marki Radium odpowiednio dobrane oświetlenie ma wpływ na nasze życie, zdrowie i dobre samopoczucie. Założyciele i pracownicy firmy uważali tak już w 1904 roku, gdy wspomniane przedsiębiorstwo zostało założone. Na początku produkcja opierała się na lampach z włókna węglowego, a później żarówkach z drutu wolframowego. Dziś koncepcja oświetleniowa zmieniła się na całym świecie, również w szeregach marki Radium. Producent zapewnia rozwiązania o wysokich wartościach energooszczędnych, zaawansowane technologicznie źródła światła Radium, które wciąż jednak bazują na tradycyjnych wartościach. Doświadczenie, zaangażowanie i pomysłowość sprawiły, że jest to przedsiębiorstwo cenione na rynku światowym, chętnie wybierane przez najbardziej wymagających klientów.


Żarówki marki Radium – na co możesz postawić?


Do Twojej dyspozycji oddajemy różne oświetlenie Radium. Nie brak propozycji o ogromnej mocy i strumieniu świetlnym. Takie lampy nie znajdują zastosowania w domach, a zakładach produkcyjnych, halach magazynowych i w przemyśle. W szeregach oferty Hurtowni Światła znajdziesz modele o mocy 2000 W oraz 180 tysiącach lumenów w strumieniu świetlnym. Każda wersja to jednak klasa efektywności energetycznej A+, bo jak już wiesz, energooszczędność to dla światła Radium najważniejsze zagadnienie. Przygotowaliśmy dla wszystkich klientów modele podłużne, dłuższe lub krótsze oraz wersje HRI – na pewno znajdziesz coś dla siebie!


Jakość i wydajność – najważniejsze cechy żarówek


Nie da się ukryć, że to właśnie jakość przemawia za wyborem produkcji niemieckiego producenta. Solidność jego rozwiązań to godna uwagi cecha. Źródła światła Radium charakteryzują się dużą mocą, energooszczędnością, światłem bardzo jasnym i jakże skutecznym w kwestii oświetlenia. Wydajność produktów opisywanego przedsiębiorstwa również stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystko to sprawia, że na firmę Radium warto stawiać. Zachęcamy do tego, w przypadku pytań dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu!Mniej
1 - 6 z 6