Opinie Ceneo

Żarówki led - oświetlenie ledowe

515 produktów

Jakie żarówki led znajdują się w naszej ofercie?

Klasyczne żarówki LED na dobre zadomowiły się na rynku. To produkty w idealny sposób zastępujące tradycyjne źródła światła – o podobnej budowie, wyglądzie i właściwościach. Dzięki zastosowaniu technologii LED są one jednak znacznie bardziej energooszczędne, a przy tym również znacznie trwalsz...

Jakie żarówki led znajdują się w naszej ofercie?

Klasyczne żarówki LED na dobre zadomowiły się na rynku. To produkty w idealny sposób zastępujące tradycyjne źródła światła – o podobnej budowie, wyglądzie i właściwościach. Dzięki zastosowaniu technologii LED są one jednak znacznie bardziej energooszczędne, a przy tym również znacznie trwalsze.
Nasze produkty przypadną do gustu wszystkim tym, dla których ma znaczenie zarówno wyjątkowy styl, jak i niewielki pobór energii. Z myślą o tej grupie klientów oferujemy nowoczesne żarówki o klasie energetycznej A+. Modele te są przygotowane do tego, aby emitować światło przez tysiące godzin.
Chcąc sprostać oczekiwaniom szerokiego grona klientów, proponujemy żarówki, które sprawdzą się także pod gołym niebem – na przykład w ogrodzie lub jako oświetlenie bram. Mają one wysoką klasę szczelności, dzięki czemu są zabezpieczone przed kontaktem z wodą oraz z pyłami. Nasz asortyment to także cały arsenał modeli pasujących do różnorodnych wymiarów opraw.

Hurtownia żarówek led - odpowiedni wybór

Dzięki ogromnej różnorodności tego rodzaju produktów żarówki LED świetnie nadają się do zastosowania we wszystkich rodzajach opraw. W naszym asortymencie dostępne są m.in.:

  • żarówki LED E27 (duży gwint) – jedne z najczęściej stosowanych w tradycyjnych lampach domowych,
  • żarówki LED E14 (mały gwint) – wykorzystywane często w oprawach dekoracyjnych (np. żyrandolach)
  • żarówki LED G4 – małych rozmiarów, ze specjalnym trzonem, wykorzystywane np. w oprawach dekoracyjnych, sufitowych oraz schodowych, wytwarzające światło o dużym natężeniu,
  • żarówki LED G9 – idealnie sprawdzające się zamiast żarówek wolframowych, z trzonem, stosowane w oświetleniu punktowym, ogólnym i dekoracyjnym,
  • żarówki LED GU10 – z trzonkiem, idealne do wykonywania oświetlenia w sufitach podwieszanych, zastępujące halogeny.

Żarówki led w nowoczesnym domu

Żarówki LED różnią się jednak nie tylko ze względu na typ gwintu i możliwości ich zastosowania. Charakteryzują się również olbrzymią różnorodnością chociażby pod względem stylistycznym. Oferujemy modele w wielu kształtach, które pozwalają na uatrakcyjnienie domowych lamp, lampek i żyrandoli, stanowiąc ich dodatkową dekorację.
Mamy do zaproponowania nietuzinkowe żarówki ozdobne, które zostały designersko wykończone. Znajdują się wśród nich modne modele w stylu retro – będą one stanowiły doskonałe uzupełnienie oświetlenia loftowego. Oferujemy również  dobrze znane żarówki klasyczne, które mają tradycyjną formę. Dzięki temu sprawdzą się one w każdej lampie i będą pasować do wszystkich aranżacji wnętrza.

Żarówki LED to również możliwość wyboru dowolnej barwy światła (zarówno białego w wersji zimnej, ciepłej lub neutralnej, jak i RGB). Dlatego jest to najlepszy wybór zarówno dla tych, którym zależy na stylu, jak i dla pragmatyków. Ponadto tworząc naszą ofertę, zadbaliśmy o to, aby znalazły się w niej oryginalne i przykuwające wzrok żarówki. Są to między innymi efektowne złote, brązowe, a nawet czarne modele.
Żarówki z naszego asortymentu – E27, E14 oraz inne – mogą emitować delikatne, przytłumione światło, które wprowadzi do pomieszczeń wyjątkowy klimat. Natomiast zwolennikom standardowego oświetlenia mamy do zaproponowania modele świecące jasnym, mocnym blaskiem. Sprawdzą się one zarówno w domu, w pracy, jak i wszędzie tam, gdzie warunki świetlne odgrywają kluczową rolę.
Hurtownia żarówek led zaprasza z najlepszym wyborem!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 515
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Informacje