Opinie Ceneo

Lampy uliczne

79 produktów

Dobrze oświetlona przestrzeń publiczna wpływa na poprawę bezpieczeństwa oraz walory estetyczne miejsca. Lampy uliczne stanowią specjalną kategorię produktów w naszym sklepie, gdyż muszą spełniać określone normy jakości. Przede wszystkim powinny wyróżniać się energooszczędnością oraz wysoką wydajnością świetlną, aby zapewniały optymalne źródło św...

Dobrze oświetlona przestrzeń publiczna wpływa na poprawę bezpieczeństwa oraz walory estetyczne miejsca. Lampy uliczne stanowią specjalną kategorię produktów w naszym sklepie, gdyż muszą spełniać określone normy jakości. Przede wszystkim powinny wyróżniać się energooszczędnością oraz wysoką wydajnością świetlną, aby zapewniały optymalne źródło światła nawet w trudnych warunkach.

Oświetlenie uliczne LED

W naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór opraw, które różnią się od siebie konstrukcją oraz parametrami technicznymi. Najnowocześniejszym wariantem są lampy uliczne LED, które zużywają znacznie mniej energii, a jednocześnie zapewniają stabilne źródło światła o odpowiedniej intensywności. Oferowane lampy uliczne cechują się:

  • efektownym wzornictwem,
  • wysoką wydajnością,
  • ponadprzeciętną trwałością,
  • odpornością na działanie czynników atmosferycznych,
  • nieskomplikowanym montażem i konserwacją,
  • doskonałymi parametrami technicznymi,
  • energooszczędnością.

Dostępne u nas oprawy uliczne LED wyróżniają się ponadto szczelnością oraz najwyższą jakością. Dzięki temu nie parują i zapewniają stabilne światło bez efektu stroboskopu.

Lampy oświetleniowe uliczne najnowszej generacji

Wszystkie oferowane produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości. W sprzedaży mamy lampy oświetleniowe uliczne o różnej konstrukcji, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Z powodzeniem mogą być montowane w przestrzeni miejskiej, na chodnikach oraz do oświetlenia ulic i ciągów komunikacyjnych. Oferujemy także ozdobne oprawy uliczne LED, które mogą pełnić funkcję reprezentatywną w parkach, alejach i miejscach chętnie uczęszczanych przez turystów.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 79
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com