Opinie Ceneo

Lampy UVC do dezynfekcji

25 produktów

Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą technologii wykorzystującej promieniowanie UV-C znana jest od dawna. Takie systemy wykorzystuje się głównie w szpitalach, przychodniach oraz miejscach, w których wymagane jest zachowanie sterylnego środowiska. Lampy bakteriobójcze można także stosować w domu, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz ochronę przed ...

Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą technologii wykorzystującej promieniowanie UV-C znana jest od dawna. Takie systemy wykorzystuje się głównie w szpitalach, przychodniach oraz miejscach, w których wymagane jest zachowanie sterylnego środowiska. Lampy bakteriobójcze można także stosować w domu, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz ochronę przed drobnoustrojami, wirusami, bakteriami oraz grzybami i pleśnią. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór lamp UVC, które różnią się od siebie mocą, wielkością oraz przeznaczeniem.

Lampy UVC do dezynfekcji pomieszczeń

Promienie ultrafioletowe należą do jednych z najbardziej efektywnych rozwiązań, które pozwalają na dezaktywację mikroorganizmów bytujących na powierzchniach i unoszących się w powietrzu. Taką technologię wykorzystują lampy bakteriobójcze, dzięki którym można zdezynfekować nawet duże przestrzenie. W sprzedaży mamy różne modele urządzeń, które mogą zostać zamontowane na ścianie, suficie lub przymocowane na stojaku. Lampy UV-C to najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na:

  • 100% skuteczności działania,
  • bezobsługowym systemie odkażania,
  • ograniczeniu kontaktu z czynnikami zakaźnymi,
  • zrezygnowaniu z używania agresywnych środków chemicznych do dezynfekcji,
  • bezpieczeństwie oraz ochronie środowiska naturalnego.


U nas dostaniesz zarówno lampy bakteriobójcze do domu, jak i do pomieszczeń publicznych. Technologia UV-C to najprostsze, a zarazem najbardziej efektywne rozwiązanie, aby pozbyć się drobnoustrojów.
Nasza hurtownia oferuje jedynie produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości i skuteczności. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą lamp UV bakteriobójczych, a w razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 25
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com