Opinie Ceneo

Oprawy szczelne

91 produktów

W miejscach, w których panują trudne warunki, potrzebny jest montaż specjalistycznego oświetlenia. Do tej grupy zaliczają się oprawy hermetyczne, które znajdą zastosowanie w magazynach, garażach czy halach produkcyjnych. Wyróżniają się wysoką klasą szczelności, dzięki czemu są nie podatne na wnikanie pyłu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. W nas...

W miejscach, w których panują trudne warunki, potrzebny jest montaż specjalistycznego oświetlenia. Do tej grupy zaliczają się oprawy hermetyczne, które znajdą zastosowanie w magazynach, garażach czy halach produkcyjnych. Wyróżniają się wysoką klasą szczelności, dzięki czemu są nie podatne na wnikanie pyłu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdziesz oprawy hermetyczne LED o różnych wielkościach, mocach oraz konstrukcjach.

Oprawa natynkowa IP65

W zakładach przemysłowych potrzebne jest oświetlenie, które zapewni stabilne oraz równomierne źródło światła. Tradycyjne świetlówki nie zawsze zdają egzamin, dlatego coraz powszechniejsze stają się oprawy hermetyczne LED. Wykonane są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zaprojektowane tak, aby były szczelne. Oprawy IP65 LED oprócz wysokiej trwałości, wyróżniają się:

  • stabilnym i równomiernym źródłem światła,
  • zmniejszonym poborem energii elektrycznej,
  • wieloma wariantami mocy do wyboru,
  • intensywnością świetlną i barwą bezpieczną dla oczu,
  • wysoką żywotnością.

W ofercie mamy oprawy natynkowe IP65 podłużne, w formie okrągłych kinkietów, a także w wielu innych konstrukcjach. Taka różnorodność sprawia, że bez problemu dopasujesz wariant do warunków technicznych pomieszczenia oraz własnych potrzeb.

Hurtownia z oświetleniem przemysłowym

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oprawy IP65, które spełniają najwyższe standardy jakości. Dostępne są w atrakcyjnych cenach i różnych parametrach świetlnych. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i detaliczne. Zapraszamy do zapoznania z proponowanymi oprawami hermetycznymi LED i skorzystania z naszej oferty.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 91
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com