Opinie Ceneo

Oprawy szczelne

171 produktów

Solidne oprawy hermetyczne

Nasza hurtownia to miejsce, gdzie można wybrać oświetlenie do zadań specjalnych, czyli solidne i wytrzymałe oprawy hermetyczne. Modele te cechują się wyjątkowymi parametrami, które pozwalają wykorzystywać je w wymagającej nowoczesnych rozwiązań przestrzeni roboczej.
W miejscach, w których panują trudne warunki, potrzeb...

Solidne oprawy hermetyczne

Nasza hurtownia to miejsce, gdzie można wybrać oświetlenie do zadań specjalnych, czyli solidne i wytrzymałe oprawy hermetyczne. Modele te cechują się wyjątkowymi parametrami, które pozwalają wykorzystywać je w wymagającej nowoczesnych rozwiązań przestrzeni roboczej.
W miejscach, w których panują trudne warunki, potrzebny jest montaż specjalistycznego oświetlenia. Do tej grupy zaliczają się oprawy hermetyczne, które znajdą zastosowanie w magazynach, garażach czy halach produkcyjnych. Wyróżniają się wysoką klasą szczelności, dzięki czemu są niepodatne na wnikanie pyłu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdziesz oprawy hermetyczne LED o różnych wielkościach, mocach oraz konstrukcjach. Są to artykuły pochodzące od wiodących producentów na rynku, dlatego nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów.

Oprawa natynkowa IP65

W zakładach przemysłowych potrzebne jest oświetlenie, które zapewni stabilne oraz równomierne źródło światła. Tradycyjne świetlówki nie zawsze zdają egzamin, dlatego coraz powszechniejsze stają się oprawy hermetyczne LED. Wykonane są z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zaprojektowane tak, aby były szczelne. Oprawy IP65 LED oprócz wysokiej trwałości, wyróżniają się:

  • stabilnym i równomiernym źródłem światła,
  • zmniejszonym poborem energii elektrycznej,
  • wieloma wariantami mocy do wyboru,
  • intensywnością świetlną i barwą bezpieczną dla oczu,
  • wysoką żywotnością

W ofercie mamy oprawy natynkowe IP65 podłużne, w formie okrągłych kinkietów, a także w wielu innych konstrukcjach. Taka różnorodność sprawia, że bez problemu dopasujesz wariant do warunków technicznych pomieszczenia oraz własnych potrzeb.

Oprawa hermetyczna do specjalnych zastosowań

Oprawa hermetyczna LED opatrzona symbolem IP65 nie zawiedzie w najtrudniejszych warunkach. Ta klasa szczelności to gwarancja tego, że oprawa IP65będzie odporna na strumień wody o natężeniu 12,5 l/min, który może być na nią kierowany z dowolnej strony. Ponadto parametr ten mówi o tym,  że oprawa natynkowa IP65 jest pyłoszczelna oraz zapewnia ochronę przed kontaktem z częściami niezabezpieczonymi drutem.
Każda oprawa hermetyczna znajdująca się w naszej ofercie spełni wymagania dotyczące szybkiego i łatwego montażu – instalacja tego oświetlenia nie wymaga użycia narzędzi. Ponadto proponujemy modele, które stworzą optymalne warunki świetlne do pracy. Oprawa hermetyczna LED idealnie rozprasza promienie światła, dzięki czemu docierają one do wszystkich zakamarków przestrzeni.
Oprawa IP65 sprawdzi się nie tylko w zakładach produkcyjnych i nad liniami montażowymi. Jej wykonanie sprawia, że jest wręcz stworzona do tego, aby zamontować ją także w przejściach podziemnych. Proponujemy solidnie wykonane modele odporne na rozmaite czynniki i które powstały z myślą o długi użytkowaniu.

Hurtownia z oświetleniem przemysłowym

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz oprawy IP65, które spełniają najwyższe standardy jakości. Dostępne są w atrakcyjnych cenach i różnych parametrach świetlnych. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i detaliczne. Oprawa natynkowa IP65 wybrana z naszego asortymentu to gwarancja jakości, długiej eksploatacji oraz odpowiednich standardów bezpieczeństwa.
Zapraszamy do zapoznania z proponowanymi oprawami hermetycznymi LED i skorzystania z naszej oferty.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 171
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com