Opinie Ceneo

Paski LED

294 produktów

Taśmy i listwy ledowe - opinie i ceny

Nowoczesne oświetlenie LED jest cenione nie tylko ze względu na energooszczędność, ale również z uwagi na olbrzymią różnorodność i w efekcie bardzo szerokie możliwości zastosowania. Dużym uznaniem cieszą się m.in. taśmy LED-owe, które służą przede wszystkim do dekoracji. To oświetlenie niedrogie i proste ...

Taśmy i listwy ledowe - opinie i ceny

Nowoczesne oświetlenie LED jest cenione nie tylko ze względu na energooszczędność, ale również z uwagi na olbrzymią różnorodność i w efekcie bardzo szerokie możliwości zastosowania. Dużym uznaniem cieszą się m.in. taśmy LED-owe, które służą przede wszystkim do dekoracji. To oświetlenie niedrogie i proste w montażu, a jednocześnie bardzo efektowne. Tzw. paski LED to nic innego jak diody umieszczone w szeregu na podłożu PCB z dwustronnie klejącą taśmą, która pozwala na przymocowanie ich do dowolnej powierzchni. 

Listwy led – zalety i zastosowanie

Tego rodzaju oświetlenie pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną i budującą nastrój. Pasek LED-owy można zamontować np. wzdłuż listwy przypodłogowej, krawędzi półek czy wnęk znajdujących się we wnętrzu. Dzięki temu wybrane elementy zostają bardzo estetycznie wyeksponowane. Taśmy LED można też wykorzystać do podświetlenia stopni, progów czy innych mało widocznych, stwarzających zagrożenie miejsc. Znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak i w przestrzeniach komercyjnych (np. sklepach, lokalach gastronomicznych i usługowych, hotelach, biurach itd.) Oprócz wszechstronności do ich zalet można zaliczyć:

  • energooszczędność – paski LED zapewniają świetny efekt przy niewielkim poborze energii;
  • trwałość – to produkty o wyjątkowo długim cyklu życia, nawet przy czutym włączaniu i wyłączaniu;
  • łatwy montaż – taśmę instaluje się bez użycia narzędzi;
  • różnorodność – taśmy RGB zapewniają dowolną barwę oświetlenia; dostępne są również elementy przeznaczone do miejsc o podwyższonej wilgotności.

Taśmy LED-owe w naszej ofercie

Proponujemy szeroki wybór taśm LED od najlepszych producentów na rynku, co stanowi gwarancję ich jakości. To produkty o różnorodnych parametrach, dlatego bez trudu wybierzesz właściwy. W naszym asortymencie znajdują się też wszelkie niezbędne akcesoria umożliwiające ich prawidłowe działanie.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 294
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com