Opinie Ceneo

Paski LED

420 produktów

Taśmy i paski led - oświetlenie za pomocą pasków led

Nowoczesne oświetlenie led jest cenione nie tylko ze względu na energooszczędność, ale również z uwagi na olbrzymią różnorodność I w efekcie bardzo szerokie możliwości zastosowania. Dużym uznaniem cieszą się m.In. Taśmy led-owe, które służą przede wszystkim do dekoracji. To oświetlenie niedro...

Taśmy i paski led - oświetlenie za pomocą pasków led

Nowoczesne oświetlenie led jest cenione nie tylko ze względu na energooszczędność, ale również z uwagi na olbrzymią różnorodność I w efekcie bardzo szerokie możliwości zastosowania. Dużym uznaniem cieszą się m.In. Taśmy led-owe, które służą przede wszystkim do dekoracji. To oświetlenie niedrogie I proste w montażu, a jednocześnie bardzo efektowne. Tzw. Paski led to nic innego jak diody umieszczone w szeregu na podłożu pcb z dwustronnie klejącą taśmą, która pozwala na przymocowanie ich do dowolnej powierzchni.

Listwy led – zalety i zastosowanie

Tego rodzaju oświetlenie pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną I budującą nastrój. Pasek led-owy można zamontować np. Wzdłuż listwy przypodłogowej, krawędzi półek czy wnęk znajdujących się we wnętrzu. Dzięki temu wybrane elementy zostają bardzo estetycznie wyeksponowane. Taśmy led można też wykorzystać do podświetlenia stopni, progów czy innych mało widocznych, stwarzających zagrożenie miejsc. Znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak I w przestrzeniach komercyjnych (np. Sklepach, lokalach gastronomicznych I usługowych, hotelach, biurach itd.) oprócz wszechstronności do ich zalet można zaliczyć:

  • Energooszczędność – paski led zapewniają świetny efekt przy niewielkim poborze energii;
  • Trwałość – to produkty o wyjątkowo długim cyklu życia, nawet przy częstym włączaniu I wyłączaniu;
  • Łatwy montaż – taśmę instaluje się bez użycia narzędzi;
  • Różnorodność – taśmy rgb zapewniają dowolną barwę oświetlenia; dostępne są również elementy przeznaczone do miejsc o podwyższonej wilgotności.

Taśmy ledowe w naszej ofercie

Proponujemy szeroki wybór taśm led od najlepszych producentów na rynku, co stanowi gwarancję ich jakości. To produkty o różnorodnych parametrach, dlatego bez trudu wybierzesz właściwy. W naszym asortymencie znajdują się też wszelkie niezbędne akcesoria umożliwiające ich prawidłowe działanie. Oferujemy taśmy led, które dopasujesz do swoich potrzeb oraz aranżacji wnętrza. Dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej oraz w wielu konfiguracjach. Ciekawy efekt zyskasz montując nowoczesną taśmę led rgb, którą możesz sterować, wybierając najbardziej odpowiadający ci kolor. U nas dostaniesz paski ledowe, które różnią się parametrami oraz przeznaczeniem. Do wyboru masz produkty oferujące różną:

  • Moc świetlną – parametr ten wpływa na wydajność oświetlenia led. Taśma musi być ponadto dopasowana do mocy zasilacza,
  • Ilość diod – jeżeli zależy ci na intensywnej emisji światła, zdecyduj się na paski ledowe wyposażone w dużą liczbę diod. W naszym sklepie znajdziesz wiele długości taśm led, które dopasujesz do projektu aranżacji,
  • Barwę światła – oferujemy produkty w barwie zimnej, neutralnej I ciepłej. Sam zdecyduj czy zależy ci na relaksującym, czy pobudzającym oświetleniu.

Taśma led rgb i paski ledowe

W naszej ofercie znajdziesz paski led o różnym stopniu ochrony ip. Sprawdzą się zarówno do montażu wewnętrznego, jak I oświetlenie dekoracyjne na zewnątrz budynku. Wszystkie oferowane taśmy led-owe charakteryzują się dużą wytrzymałością I wydajnością świetlną, dlatego mogą służyć jako użytkowe lub ozdobne źródło światła.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem, w którym znajdziesz nie tylko paski led, ale także akcesoria montażowe. Pochodzą one od najlepszych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować, że są to produkty najwyższej jakości.


Mniej
Więcej
1 - 18 z 420
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com