Opinie Ceneo

Żarówki samochodowe

46 produktów

Żarówki do samochodu

Oświetlenie samochodowe powinno być przede wszystkim intensywne, wydajne i trwałe. To dlatego zastosowanie w pojazdach mają przede wszystkim halogeny. Można je poznać po oznaczeniu zawierającym literę H. Znajdziemy więc np.  żarówki H4, żarówki H7 czy żarówki H11. Cyfra oznacza w tym przypadku generację produktu, a zatem ni...

Żarówki do samochodu

Oświetlenie samochodowe powinno być przede wszystkim intensywne, wydajne i trwałe. To dlatego zastosowanie w pojazdach mają przede wszystkim halogeny. Można je poznać po oznaczeniu zawierającym literę H. Znajdziemy więc np.  żarówki H4, żarówki H7 czy żarówki H11. Cyfra oznacza w tym przypadku generację produktu, a zatem nietrudno wywnioskować, że żarówka H1 pojawiła się na rynku jako pierwsza. Halogeny działają za sprawą włókien wolframowych i są najpopularniejszym wyborem wśród kierowców. Znacznie większym poważaniem cieszy się jednak ksenon. Gaz ten przewodzi w wypełnionych nim żarówkach prąd o wysokim napięciu, czego efektem jest mocny strumień światła. Lampy ksenonowe są też trwalsze i energooszczędne, ale wyróżniają się jednocześnie znacznie wyższą ceną. Ponadto okazują się trudniejsze w wymianie i mniej wygodne w eksploatacji.

Jak wybrać żarówki samochodowe?

Jak więc zdecydować się na właściwe żarówki samochodowe? Niekoniecznie musisz wybierać pomiędzy halogenami a ksenonami. Dostępne są bowiem m.in. produkowane przez Osram żarówki samochodowe, które łączą zalety obu rozwiązań. Warto zwrócić również uwagę na dostępne w ofercie Philips żarówki samochodowe o dużej sile świecenia i neutralnej temperaturze barwowej. Sprawdź w ofercie hurtowni żarówek samochodowych.

Hurtownia żarówek samochodowych

Niezależnie od tego, czy do Twoich reflektorów pasuje żarówka H7, żarówka H4, czy też najnowocześniejsza żarówka h11, w asortymencie producenta znajdziesz właściwe rozwiązanie, które zapewni Ci doskonałe pole widzenia w  każdych warunkach. Dostępne są również wysokiej jakości żarówki H1 do świateł drogowych lub mijania. U nas znajdziesz wszystkie te wyroby w przystępnych cenach. Zapraszamy!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 46
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com