Opinie Ceneo

Żarówki samochodowe

51 produktów

Żarówki do samochodu - bogata oferta

Oświetlenie samochodowe powinno być przede wszystkim intensywne, wydajne i trwałe. To dlatego zastosowanie w pojazdach mają przede wszystkim halogeny. Można je poznać po oznaczeniu zawierającym literę H. Znajdziemy więc np.  żarówki H4, żarówki H7 czy żarówki H11. Cyfra oznacza w tym przypadku generację prod...

Żarówki do samochodu - bogata oferta

Oświetlenie samochodowe powinno być przede wszystkim intensywne, wydajne i trwałe. To dlatego zastosowanie w pojazdach mają przede wszystkim halogeny. Można je poznać po oznaczeniu zawierającym literę H. Znajdziemy więc np.  żarówki H4, żarówki H7 czy żarówki H11. Cyfra oznacza w tym przypadku generację produktu, a zatem nietrudno wywnioskować, że żarówka H1 pojawiła się na rynku jako pierwsza. Halogeny działają za sprawą włókien wolframowych i są najpopularniejszym wyborem wśród kierowców. Znacznie większym poważaniem cieszy się jednak ksenon. Gaz ten przewodzi w wypełnionych nim żarówkach prąd o wysokim napięciu, czego efektem jest mocny strumień światła. Lampy ksenonowe są też trwalsze i energooszczędne, ale wyróżniają się jednocześnie znacznie wyższą ceną. Ponadto okazują się trudniejsze w wymianie i mniej wygodne w eksploatacji.

Jak wybrać żarówki samochodowe?

Jak więc zdecydować się na właściwe żarówki samochodowe? Niekoniecznie musisz wybierać pomiędzy halogenami a ksenonami. Dostępne są bowiem m.in. produkowane przez Osram żarówki samochodowe, które łączą zalety obu rozwiązań. Warto zwrócić również uwagę na dostępne w ofercie Philips żarówki samochodowe o dużej sile świecenia i neutralnej temperaturze barwowej. Sprawdź w ofercie naszej hurtowni.
Wybierając żarówki samochodowe do swojego pojazdu, powinieneś wziąć pod uwagę konieczność ich dopasowania do posiadanego modelu auta. Najlepiej w tym aspekcie sprawdzają się produkty dedykowane dla określonych marek samochodów. Na ich zakupie nie warto oszczędzać. Najrozsądniejszą opcją jest wybór żarówek i ksenonów uznanych marek i producentów, takich jak NEOLUX, OSRAM czy BAILEY. Wszystkie one dostępne są w ofercie Hurtowni Światła. Możesz zdecydować się na modele różnych generacji, wśród nich:

  • żarówki H1 – najwcześniejszej generacji;
  • żarówki H4;
  • żarówki H7;
  • żarówka H11 – najnowocześniejszy model.

Sprzedawane przez nas produkty zostały wyposażone w homologację; ponadto spełniają one wszelkie normy jakości nakładane przez Unię Europejską. Ich zamontowanie w samochodzie sprawia, że w razie ewentualnego kontrolowania pojazdu przez policję drogową, Twój dowód rejestracyjny nie zostanie zatrzymany.

Nie ma znaczenia rodzaj wybranego przez Ciebie oświetlenia. Niezależnie od tego, czy jest to żarówka H1, żarówka H4, czy żarówka H7, produkt emituje światło dokładnie w takim natężeniu i o takiej barwie, jakie zostały scharakteryzowane w specyfikacji technicznej. Zawarty w niektórych modelach ksenon wypala się bardzo wolno. Dzięki temu nadają się one do wielomiesięcznego użytkowania.

Żarówki samochodowe dostępne w naszej ofercie

W Hurtowni Światła zaopatrzysz się w różne rodzaje żarówek samochodowych. Wśród nich można wymienić:
żarówki świateł mijania i świateł drogowych;
żarówki postojowe i pozycyjne;
żarówki do świateł przeciwmgielnych.
To produkty, które gwarantują Tobie i innym użytkownikom drogi bezpieczeństwo przemieszczania się. Dlatego nie powinieneś na nich oszczędzać, kupując najlepsze ich modele.

Hurtownia i sklep z żarówkami samochodowymi

Niezależnie od tego, czy do Twoich reflektorów pasuje żarówka H7, żarówka H4, czy też najnowocześniejsza żarówka h11, w asortymencie producenta znajdziesz właściwe rozwiązanie, które zapewni Ci doskonałe pole widzenia w  każdych warunkach. Dostępne są również wysokiej jakości żarówki H1 do świateł drogowych lub mijania. U nas znajdziesz wszystkie te wyroby w przystępnych cenach. Zapraszamy!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 51
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com