Opinie Ceneo

Świetlówki LED

141 produktów

Wybór oświetlenia odgrywa ważną rolę w późniejszym komforcie korzystania z pomieszczeń. Warto zwracać uwagę nie tylko na estetykę opraw, ale przede wszystkim źródło emitowanego światła. Wśród energooszczędnych i wydajnych rozwiązań, można wymienić świetlówki LED. Jest to nowoczesny i chętnie wykorzystywany wariant, który stanowi alternatywę dla ...

Wybór oświetlenia odgrywa ważną rolę w późniejszym komforcie korzystania z pomieszczeń. Warto zwracać uwagę nie tylko na estetykę opraw, ale przede wszystkim źródło emitowanego światła. Wśród energooszczędnych i wydajnych rozwiązań, można wymienić świetlówki LED. Jest to nowoczesny i chętnie wykorzystywany wariant, który stanowi alternatywę dla tradycyjnych żarówek fluorescencyjnych i liniowych.

Świetlówki LED T8 – dostęp do wielu wariantów


Potrzeba ciągłego doświetlania pomieszczeń wiąże się z koniecznością zapłaty większych rachunków za prąd. Koszty te można jednak sporo zredukować, korzystając z nowoczesnych zamienników źródła światła. Lampy świetlówki LED mogą stanowić samodzielne oświetlenie lub zostać zamontowane w dekoracyjnej oprawie. To sprawia, że sprawdzą się w domach, biurach, instytucjach publicznych, a nawet zakładach przemysłowych. Świetlówki liniowe LED wyróżniają się wysoką wydajnością świetlną oraz niskim zużyciem energii, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego poziomu lumenów. Wśród dodatkowych zalet lampy świetlówki można wymienić:

  • doskonałe parametry świetlne,
  • żywotność,
  • dostęp do różnych wariantów i rozmiarów,
  • możliwość emitowania światła o chłodnej, ciepłej lub neutralnej barwie,
  • uniwersalne zastosowanie.

Najpopularniejszym wariantem jest świetlówka LED 120 cm, która będzie pasowała do większości opraw oświetleniowych. Nieco mniejszym modelem jest świetlówka LED 60 cm, która sprawdzi się do doświetlania wybranych stref pomieszczenia.
Zapraszamy do zapoznania z pełną gamą świetlówek LED T8 oraz pasujących do nich akcesoriów dodatkowych.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 141
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com