Opinie Ceneo

Świetlówki LED

301 produktów

Świetlówki ledowe - świetlówki dla biur i sklepów led

Wybór oświetlenia odgrywa ważną rolę w późniejszym komforcie korzystania z pomieszczeń. Warto zwracać uwagę nie tylko na estetykę opraw, ale przede wszystkim źródło emitowanego światła. Wśród energooszczędnych i wydajnych rozwiązań, można wymienić świetlówki LED. Jest to nowoczesny i chętnie...

Świetlówki ledowe - świetlówki dla biur i sklepów led

Wybór oświetlenia odgrywa ważną rolę w późniejszym komforcie korzystania z pomieszczeń. Warto zwracać uwagę nie tylko na estetykę opraw, ale przede wszystkim źródło emitowanego światła. Wśród energooszczędnych i wydajnych rozwiązań, można wymienić świetlówki LED. Jest to nowoczesny i chętnie wykorzystywany wariant, który stanowi alternatywę dla tradycyjnych żarówek fluorescencyjnych i liniowych.

Świetlówki LED – dostęp do wielu wariantów

Potrzeba ciągłego doświetlania pomieszczeń wiąże się z koniecznością zapłaty większych rachunków za prąd. Koszty te można jednak sporo zredukować, korzystając z nowoczesnych zamienników źródła światła. Lampy świetlówki LED i jarzeniówki led mogą stanowić samodzielne oświetlenie lub zostać zamontowane w dekoracyjnej oprawie. To sprawia, że sprawdzą się w domach, biurach, instytucjach publicznych, a nawet zakładach przemysłowych. Świetlówki liniowe LED wyróżniają się wysoką wydajnością świetlną oraz niskim zużyciem energii, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego poziomu lumenów. Wśród dodatkowych zalet lampy świetlówki można wymienić:

  • doskonałe parametry świetlne,
  • żywotność,
  • dostęp do różnych wariantów i rozmiarów,
  • możliwość emitowania światła o chłodnej, ciepłej lub neutralnej barwie,
  • uniwersalne zastosowanie.

Świetlówka led - wiele modeli jak T8 i T5

Najpopularniejszym wariantem jest świetlówka LED 120 cm, która będzie pasowała do większości opraw oświetleniowych. Nieco mniejszym modelem jest świetlówka LED 60 cm, która sprawdzi się do doświetlania wybranych stref pomieszczenia.
Zapraszamy do zapoznania z pełną gamą świetlówek LED T8 , t8 25w oraz pasujących do nich akcesoriów dodatkowych.

Najwyższej jakości - świetlówki LED

W Hurtowni Światła znajdziesz wysokiej klasy świetlówki LED. Zdajemy sobie sprawę z odmiennych potrzeb i preferencji  naszych klientów w zakresie doboru najlepszego oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Dlatego nasz asortyment na bieżąco uzupełniamy o kolejne - świetlówki LED, które różnią się między sobą rozmiarami, kształtem, a także ilością lumenów. Sprzedajemy wyłącznie produkty uznanych marek i producentów, takich jak PhilipsOSRAM czy Ledvance. Nasze świetlówki liniowe LED zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. To energooszczędne modele, które nadają się do długoletniego użytkowania. W zależności od wybranego produktu - świetlówka może emitować światło o ciepłej, zimnej lub neutralnej barwie.

Świetlówki ledowe i jarzeniówki led

Wybierając oświetlenie wewnętrzne, zwróć uwagę na przeznaczenie pomieszczenia, w którym ma ono zostać zamontowane. Świetlówki LED 120 cm cechuje uniwersalność zastosowania. Możesz je umieścić w przedpokoju, kuchni, łazience albo w garażu. Emitowane przez nie światło jest przyjazne dla oczu. Nawet jeśli długo przebywasz w oświetlonym za pomocą świetlówki LED T8 pomieszczeniu, Twój wzrok nie męczy się. To ekologiczny model, który nie wymaga częstego wymieniania. Może on efektywnie służyć użytkownikowi nawet 50 razy dłużej niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych żarówek.

Dodatkowo świetlówka LED 60 cm nie wytwarza wysokiej temperatury. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania przy nich klimatyzacji.
Nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze skuteczności działania dostępnych u nas świetlówek LED.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 301
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com