Opinie Ceneo

Świetlówki specjalistyczne

92 produktów

Oświetlenie obiektów publicznych czy zakładów przemysłowych musi spełniać określone normy. W miejscach takich jak sklepy, przychodnie lub biura zamiast tradycyjnych żarówek wykorzystuje się świetlówki specjalistyczne. Są one przystosowane do intensywnej eksploatacji i wyróżniają się wysoką wydajnością świetlną przy jednoczesnym niskim zapotrzebo...

Oświetlenie obiektów publicznych czy zakładów przemysłowych musi spełniać określone normy. W miejscach takich jak sklepy, przychodnie lub biura zamiast tradycyjnych żarówek wykorzystuje się świetlówki specjalistyczne. Są one przystosowane do intensywnej eksploatacji i wyróżniają się wysoką wydajnością świetlną przy jednoczesnym niskim zapotrzebowaniu na energię. Takie produkty znajdziesz również w naszej ofercie, gdzie możemy Ci zaproponować świetlówki specjalistyczne od najlepszych producentów.

Świetlówki specjalistyczne – szeroki wybór produktów

Oferujemy oświetlenie o różnorodnych parametrach i przeznaczeniu. W sprzedaży mamy świetlówki specjalistyczne dostępne w kilku wielkościach trzonków oraz temperaturach barwowych. Bez względu na to, na który rodzaj oświetlenia się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że świetlówki są:

  • energooszczędne,

  • wydajne,

  • bezpieczne,

  • bezawaryjne,

  • najwyższej jakości.

Po zamontowaniu świetlówki halogenowej od razu emituje ona stałe światło o optymalnym natężeniu. Nie musisz czekać aż żarówka się nagrzeje, dzięki czemu natychmiast masz dostęp do odpowiedniego oświetlenia. W sprzedaży mamy również świetlówki specjalistyczne o właściwościach dezynfekcyjnych. Emitują one wiązkę światła, która skutecznie usunie z pomieszczenia wszelkie bakterie, wirusy i drobnoustroje.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem naszego sklepu. Oferujemy żarówki i świetlówki specjalistyczne w atrakcyjnych cenach, z możliwością zakupu ilości hurtowych i detalicznych.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 92
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com