Opinie Ceneo

Systemy liniowe (Trunking)

124 produktów

Energooszczędność - to słowo najlepiej charakteryzuje systemy liniowe. Każdy dostępny w tej kategorii moduł powstaje z myślą o tym, aby można było zaoszczędzić na jego eksploatacji.

Trunking – systemy liniowe 

 Nic więc dziwnego, że Trunking montowany jest w miejscach, gdzie światło jest dostarczane nawet przez całą dobę. Są to przede wszystki...

Energooszczędność - to słowo najlepiej charakteryzuje systemy liniowe. Każdy dostępny w tej kategorii moduł powstaje z myślą o tym, aby można było zaoszczędzić na jego eksploatacji.

Trunking – systemy liniowe 

 Nic więc dziwnego, że Trunking montowany jest w miejscach, gdzie światło jest dostarczane nawet przez całą dobę. Są to przede wszystkim supermarkety, ale również hale produkcyjne, hale przemysłowe, czy magazyny. W każdym z tych miejsc systemy liniowe sprawdzą się doskonale. Wykorzystywane na co dzień będą bezawaryjne, odpowiednio mocne i jasne, bo temperatura barwowa egzemplarzy w tej kategorii sięga 6500 kelwinów.

Systemy liniowe często kojarzą się wszystkim z prostotą montażu. Nie inaczej jest w przypadku naszych propozycji. Szyny, które można ze sobą łączyć, tworzyć proste linie lub kwadratowe i prostokątne źródła światła, nie wymagają narzędzi do przeprowadzenia procesu montażowego. Powstały z mocowaniem na klik, bardzo popularnym w systemach liniowych w ostatnim czasie. Tego typu mocowanie ułatwia zarówno montaż, jak i demontaż wszystkich modułów.

Niedrogie w eksploatacji konstrukcje – systemy liniowe

Korzyści płynące z zainstalowania tanich systemów liniowych w magazynie, czy hali produkcyjnej to przede wszystkim niedroga eksploatacja, ale i prosty montaż, czy demontaż, o czym wspominaliśmy. Niezmienna, zawsze wysoka jakość światła, która oferuje odpowiednią barwę i kąt padania strumienia świetlnego, co przekłada się na brak efektu cienia. Nasi klienci mogą postawić na systemy liniowe o różnej długości modułów, co zapewni w pomieszczeniu równomierne oświetlenia bez względu na jego powierzchnię. Proponowane wkładki opraw oświetleniowych, złącza elektryczne, czy zestawy do podwieszania szyn montażowych wykonano z możliwie najtrwalszych, odpornych na uderzenia materiałów.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 124
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Filtruj według

Moc znamionowa [W]
Temperatura barwowa [K]
Ściemnianie

Informacje