Opinie Ceneo

Lista produktów producenta: Narva

Oświetlenie samochodowe musi spełniać określone normy i być przystosowane do intensywnej pracy w trudnych warunkach. Aby mieć pewność niezawodnego działania i żywotności, warto wybierać produkty od renomowanych marek. Wśród nich na uwagę zasługują oferowane przez firmę Narva żarówki, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.


Narva lights – najlepsze oświetlenie do pojazdów


Narva to niemiecki producent oświetlenia, który istnieje na rynku już od 1948 roku. Od 2012 należy do koncernu Philips, oferując wysokiej jakości źródła oświetlenia motoryzacyjnego, mieszkaniowego oraz LED. Żarówki Narva są dostępne w różnorodnej specyfikacji i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Oświetlenie tej marki jest chętnie wybierane również przez klientów naszego sklepu, gdyż wyróżnia się:  • niezawodnością,
  • długim czasem działania,
  • wytrzymałością,
  • energooszczędnością,
  • uniwersalnością.Proponowane przez Narva oświetlenie jest przystosowane do jazdy w najtrudniejszych warunkach. Żarówki, halogeny i ksenony zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne i wykonane z najlepszych materiałów. To przekłada się na ich bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego produkty Narva Lights są montowane w pojazdach specjalistycznych takich jak karetki czy radiowozy.


Narva – oświetlenie motoryzacyjne


W sprzedaży mamy szeroki wybór lamp od tego niemieckiego producenta. Żarówki Narva mimo swojej doskonałej jakości są dostępne w atrakcyjnych cenach. Ponadto charakteryzują się łatwym montażem i długim czasem pracy, co jest gwarancją ekonomicznej eksploatacji.


Zapraszamy do zakupu!1 - 8 z 8