Opinie Ceneo

Świetlówki kompaktowe

310 produktów

Świetlówki kompaktowe - wygodne rozwiązanie

Potrzebujesz zintegrowanych świetlówek kompaktowych? W naszej ofercie znajdziesz popularne modele E27 oraz E14, a także szereg innych o właściwościach fluorescencyjnych. Proponowane modele, ze względu na to, że będą pracować intensywnie muszą być energooszczędne. Ponadto bezpieczne i niezawodne. To za...

Świetlówki kompaktowe - wygodne rozwiązanie

Potrzebujesz zintegrowanych świetlówek kompaktowych? W naszej ofercie znajdziesz popularne modele E27 oraz E14, a także szereg innych o właściwościach fluorescencyjnych. Proponowane modele, ze względu na to, że będą pracować intensywnie muszą być energooszczędne. Ponadto bezpieczne i niezawodne. To zapewnią Ci produkty renomowanych marek takich jak Osram, Philips czy Feilo Sylvania. Dla podniesienia ich funkcjonalności, część modeli została wyposażona w funkcję ściemniania — kreowanie oświetlenia w Twoim wnętrzu będzie teraz jeszcze łatwiejsze oraz bardziej efektywne. Sprawdź nasze rodziny — Dulux, PL-C czy Genie. 

Świetlówka kompaktowa — nasza oferta

Zastanawiasz się, jaka świetlówka kompaktowa będzie najlepsza dla Twoich potrzeb? W naszej ofercie jest tyle produktów, że na pewno znajdziesz ten, który będzie Ci odpowiadał. Proponujemy wersje z trzonkami w najpopularniejszych i nietypowych kształtach. Wśród nich m.in.:

  • E27 (zintegrowane),

  • E14 (zintegrowane),

  • G23,

  • 2G11,

  • GX24q-3

oraz wiele innych. Do wyboru są też inne parametry, w tym ważna temperatura barwowa. Opcja 3000? A może 4000? To Ty decydujesz o finalnym klimacie panującym w Twoim sklepie lub miejscu pracy! Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem świetlówek kompaktowych i wygodnych zakupów online z dostawą na wskazany adres. Większość wysyłamy już w ciągu 24 godzin od momentu opłacenia zamówienia.

Mniej
Więcej
1 - 18 z 310
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com