Opinie Ceneo

Lista produktów producenta: Maquet

Maquet – producent trwałych żarówek halogenowych

Oświetlenie Maquet to przede wszystkim żarówki halogenowe, które mają szerokie zastosowanie w medycynie. Wykorzystuje się je bowiem w lampach operacyjnych. Nic więc dziwnego, że ich jakość stoi na wysokim poziomie. Precyzyjnie przeprowadzona operacja zależy w dużej mierze od odpowiednio mocnego oświetlenia, które wskaże niejako drogę chirurgowi podczas pracy. 

Więcej

Maquet – producent trwałych żarówek halogenowych


Oświetlenie Maquet to przede wszystkim żarówki halogenowe, które mają szerokie zastosowanie w medycynie. Wykorzystuje się je bowiem w lampach operacyjnych. Nic więc dziwnego, że ich jakość stoi na wysokim poziomie. Precyzyjnie przeprowadzona operacja zależy w dużej mierze od odpowiednio mocnego oświetlenia, które wskaże niejako drogę chirurgowi podczas pracy. Same żarówki to produkty stworzone z (do pewnego stopnia) odpornego na uszkodzenia szkła. Jednak, jak wiadomo, źródło światła tego rodzaju zawsze ma ochronę w postaci klosza lub dodatkowej tafli szkła, jak to jest w przypadku lamp chirurgicznych. W Hurtowni Światła nie brak zróżnicowania, dzięki czemu dobór odpowiednich żarówek do indywidualnych wymagań i potrzeb nie powinien być kłopotliwy.


Firma z bogatą historią – krótki opis marki Maquet


Przedsiębiorstwo Maquet istnieje na rynku od 1838 roku. Na początku swojego istnienia, a także w późniejszych latach działalności produkowało elektryczne stoły operacyjny, a także stół, na którym pierwszy raz przeszczepiono człowiekowi serce. Jednak, jak możesz się domyślać, firma nie ograniczała się w produkcji. Postawiła na poszerzanie swojej działalności właśnie o źródła światła, oświetlenie (w końcu stoły operacyjne zawsze idą w parze z lampami). Zastosowała więc strategię dobrze znaną wszystkim przedsiębiorstwom „stwórz problem, a następnie sprzedaj jego rozwiązanie”. Oczywiście to pewne uproszczenie, światła Maquet nie muszą być wykorzystane tylko i wyłącznie w chirurgicznych lampach. 


Żarówki w Hurtowni Światła


Przygotowaliśmy dla naszych klientów rozwiązania jednego z bardzo znanych, cenionych na rynku producentów. Możesz więc liczyć na wysoką jakość wykonania, prawidłowe działanie przez długi czas i bezawaryjność. W Hurtowni Światła czeka na Ciebie między innymi żarówka halogenowa Maquet o mocy znamionowej 50 watów i trzonku G6.35. Oczywiście to tylko przykład, oferta jest bogatsza, jesteśmy więc pewni, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na każde, a także rozwiejemy Twoje wątpliwości, jeśli takie występują.Mniej
1 - 1 z 1