Opinie Ceneo

Lista produktów producenta: DFTP

Nordlux – Design For The People

DFTP, czyli Design For The People to jedna z marek koncernu Nordlux. Została stworzona w roku 2015, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wystarczyło zaledwie 6 lat, aby znalazła się na pierwszych miejscach w wielu konkursach i plebiscytach. Wielokrotnie nagradzane duńskie oświetlenie projektowe łączy w sobie prostotę z funkcjonalnością i estetyką. 

Więcej

Nordlux – Design For The People


DFTP, czyli Design For The People to jedna z marek koncernu Nordlux. Została stworzona w roku 2015, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wystarczyło zaledwie 6 lat, aby znalazła się na pierwszych miejscach w wielu konkursach i plebiscytach. Wielokrotnie nagradzane duńskie oświetlenie projektowe łączy w sobie prostotę z funkcjonalnością i estetyką. Ma wszystko to, czego potrzebują użytkownicy, czyli ludzie, dla których marka w ogóle powstała. Jednak piękne wzornictwo to nie wszystko, dla tego producenta liczy się także jakość światła oraz materiały, z jakich powstają konkretne propozycje, między innymi kinkiety DFTP. Jak zapewnia firma, tworzywa są tak wysokiej jakości, że kilkudziesięcioletnie użytkowanie jednej lampy jest możliwe.


Wybierz styl lamp, jaki Ci odpowiada


Każdy model lamp DTFP został zaprojektowany przez duńskich projektantów. Jak wiemy, tamtejsi producenci oświetlenia stawiają na rodzimą tradycję, starając się łączyć ją z nowoczesnymi technologiami i kształtami. Powstaje więc projektowe oświetlenie w stylu na pograniczu nowoczesnego, skandynawskiego i eleganckiego. Każdy model to niezwykle mocno przemyślana konstrukcja, do której nie można mieć zastrzeżeń. Warto tutaj zauważyć, że nie brak w Hurtowni Światła modeli, w których przepych i mnogość dodatków jest widoczna. W Nordlux DFTP stawiają na funkcjonalność, aspekt praktyczny, elegancje i możliwość dopasowania lamp do każdego stylu, w jakim wykończono konkretne pomieszczenie.


Praktyczne i bardzo trwałe oświetlenie DFTP


Pisząc o tym, że oświetlenie DFTP jest praktyczne, nie mamy na myśli, tylko i wyłącznie światła, jakie zapewnia. Chodzi tutaj także o poprawę naszego życia poprzez stworzenie we wnętrzu bardzo przytulnej, wyjątkowej atmosfery. Na uwagę zasługuje także trwałość poszczególnych egzemplarzy duńskiego producenta. Nie da się ukryć, że w trakcie produkcji wykorzystano tworzywa niezwykle odporne na uszkodzenia i upływ czasu. Jeśli szukasz praktycznego, nowoczesnego, bardzo eleganckiego oświetlenia do swojego domu, biura czy restauracji, marka DFTP jest stworzona dla Ciebie. Zachęcamy do składania zamówień oraz zadawania pytań w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.Mniej
1 - 18 z 264