Opinie Ceneo

Żarówki specjalistyczne

286 produktów

Na rynku są dostępne źródła światła o różnorodnej specyfikacji i przeznaczeniu. Obok standardowego oświetlenia używanego w mieszkaniach, można znaleźć również żarówki specjalistyczne. Są one wykorzystywane do montażu w urządzeniach oraz pomieszczeniach, w których panują specyficzne warunki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko żarówki t...

Na rynku są dostępne źródła światła o różnorodnej specyfikacji i przeznaczeniu. Obok standardowego oświetlenia używanego w mieszkaniach, można znaleźć również żarówki specjalistyczne. Są one wykorzystywane do montażu w urządzeniach oraz pomieszczeniach, w których panują specyficzne warunki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko żarówki tradycyjne, ale także bogaty wybór produktów specjalistycznych. Sprawdzą się one w takich miejscach jak warsztaty, sprzęt AGD, projektory czy witryny sklepowe.

Żarówki specjalistyczne

Specjalistyczne źródła światła to specyficzna kategoria w naszym sklepie, gdyż obejmuje produkty i nietypowym przeznaczeniu. Oferujemy produkty pochodzące od renomowanych producentów, wśród których znajdziesz m.in. żarówki specjalistyczne OSRAM i Philips. Są dostępne w różnych wielkościach trzonków, temperaturze barwowej oraz mocy, w zależności od tego, gdzie mają zostać zamontowane. Proponowane przez nas żarówki specjalistyczne wyróżniają się:

  • wysoką jakością,

  • stabilnym źródłem światła,

  • wytrzymałością,

  • energooszczędnością,

  • bezpieczeństwem.

Żarówki specjalistyczne OSRAM charakteryzują się długim czasem działania o stałym natężeniu światła, nie migoczą i nie męczą oczu. Ponadto spełniają wymagane normy i posiadają niezbędne atesty, co przekłada się na ich bezpieczeństwo.

Żarówki tradycyjne i specjalistyczne

W ofercie naszej hurtowni dostaniesz także oświetlenie mieszkaniowe i domowe, które pasuje do większości modeli lamp. Oferujemy tradycyjne żarówki o ciepłej lub chłodnej barwie, a każda z nich jest dostępna w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do zakupu!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 286
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Filtruj według

Ściemnianie

Informacje