Opinie Ceneo

Świetlówki liniowe

268 produktów

Świetlówka kompaktowa - doskonała opcja dla firm

Świetlówki liniowe rzucają fluorescencyjne światło, które doskonale doświetla przestrzeń w salach konferencyjnych, szkolnych czy wystawy sklepowe. Przy ich pomocy można dobrze oświetlić przestrzeń do pracy, a także produkty czy konstrukcje. W wypełnionej gazem rurze dochodzi do wyładowań jarzenio...

Świetlówka kompaktowa - doskonała opcja dla firm

Świetlówki liniowe rzucają fluorescencyjne światło, które doskonale doświetla przestrzeń w salach konferencyjnych, szkolnych czy wystawy sklepowe. Przy ich pomocy można dobrze oświetlić przestrzeń do pracy, a także produkty czy konstrukcje. W wypełnionej gazem rurze dochodzi do wyładowań jarzeniowych, w skutek którego powstaje promieniowanie UV. Pobudza ono luminofor do emitowania światła białego, ciepło białego, zimno białego, zielonego, niebieskiego, czerwonego. Warto rozważyć wybór świetlówek liniowych przy tworzeniu instalacji. Za ich zakupem przemawia energooszczędność, długa żywotność i efektywność świetlna.

Świetlówki liniowe w naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą świetlówek liniowych w Hurtowni Światła. Asortyment obejmuje różne wersje podłużnych żarówek najpopularniejszych marek (Osram, Philips, Feilo Sylvania). Do wyboru masz m.in. modele T5, T8, T12. Zwróć też uwagę na typy trzonków, w tym popularny G5, 2GX13, W4.3 czy rzadziej spotykany Fa6. Długość lamp zaczyna się od 136 mm. Najdłuższe świetlówki liniowe mają nawet 1765 mm.

Asortyment naszego sklepu internetowego to przede wszystkim rodziny Lumilux T5, TL-D Super czy Lumilux T8. Jeśli nie jesteś pewien, który wybrać, skontaktuj się z naszymi doradcami. Odpowiemy na Twoje pytania, a po dokonaniu zamówienia w ciągu 24 godzin wyślemy zakupy na podany adres. Dołącz do grona naszych klientów!

Mniej
Więcej
1 - 18 z 268
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com