Opinie Ceneo

Świetlówki liniowe

515 produktów

Świetlówki liniowe – wydajne źródło światła

Świetlówki liniowe to oświetlenie, które powstało głównie z myślą o przestrzeni użytkowej. Oferujemy modele od uznanych producentów od lat obecnych na rynku. Dlatego możemy zagwarantować, że każda świetlówka liniowa pozwoli stworzyć optymalne warunki świetlne w pomieszczeniu.
Wiemy, jak ogromne znaczen...

Świetlówki liniowe – wydajne źródło światła

Świetlówki liniowe to oświetlenie, które powstało głównie z myślą o przestrzeni użytkowej. Oferujemy modele od uznanych producentów od lat obecnych na rynku. Dlatego możemy zagwarantować, że każda świetlówka liniowa pozwoli stworzyć optymalne warunki świetlne w pomieszczeniu.
Wiemy, jak ogromne znaczenie ma właściwe oświetlenie w salach i budynkach użytkowych, w związku z tym tworząc naszą ofertę, postawiliśmy na oświetlenie liniowe o odpowiedniej mocy. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy produkty, które będą emitowały mocny, wyrazisty strumień świetlny.

Świetlówka kompaktowa - doskonała opcja dla firm

Świetlówki liniowe rzucają fluorescencyjne światło, które doskonale doświetla przestrzeń w salach konferencyjnych, szkolnych czy wystawy sklepowe. Przy ich pomocy można dobrze oświetlić przestrzeń do pracy, a także produkty czy konstrukcje. W wypełnionej gazem rurze dochodzi do wyładowań jarzeniowych, w skutek którego powstaje promieniowanie UV. Pobudza ono luminofor do emitowania światła białego, ciepło białego, zimno białego, zielonego, niebieskiego, czerwonego. Warto rozważyć wybór świetlówek liniowych przy tworzeniu instalacji. Są doskonałym źródłem światła, które zapewnia efektowne wyeksponowanie sklepowych produktów czy optymalne oświetlenie podczas pracy i w czasie konferencji. Za ich zakupem przemawia również ich energooszczędność, długa żywotność i efektywność świetlna.

Świetlówka liniowa – niezależnie od tego, czy będzie to model o trzonku G5, G3 czy innym – zapewnia tysiące godzin efektownego, dostosowanego do wymogów przestrzeni oświetlenia. Dlatego też sprawdza się ona tak dobrze w przypadku supermarketów, domów towarowych, dużych sklepów, gdzie szczególne znaczenie ma wydajność i wytrzymałość źródła światła.

Świetlówki liniowe w naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą świetlówek liniowych w Hurtowni Światła. Asortyment obejmuje różne wersje podłużnych żarówek najpopularniejszych marek (Osram, Philips, Feilo Sylvania). Do wyboru masz m.in. modele T5, T8, T12. Zwróć też uwagę na typy trzonków, w tym popularny G5, 2GX13, W4.3 czy rzadziej spotykany Fa6. Długość lamp zaczyna się od 136 mm. Najdłuższe świetlówki liniowe mają nawet 1765 mm.
Świetlówka liniowa służąca do oświetlania reprezentacyjnych przestrzeni, takich jak biura, wystawy czy sale konferencyjne, nie może zaburzać estetyki tych pomieszczeń. Dlatego w naszej ofercie znajdują się eleganckie, minimalistyczne modele w kształcie rurek. Ich styl pasuje do każdego wnętrza - modele te będą komponowały się zarówno z nowocześnie, jak i z nieco bardziej tradycyjnie urządzoną przestrzenią.
Asortyment naszego sklepu internetowego to przede wszystkim rodziny Lumilux T5, TL-D Super czy Lumilux T8. Jeśli nie jesteś pewien, który wybrać, skontaktuj się z naszymi doradcami. Odpowiemy na Twoje pytania, a po dokonaniu zamówienia w ciągu 24 godzin wyślemy zakupy na podany adres. Wybierając z nami świetlówkę liniową, zyskujesz gwarancję dopasowania oświetlenia skrojonego na miarę specyfiki oraz przeznaczenia konkretnej przestrzeni.

Dołącz do grona naszych klientów!


Mniej
Więcej
1 - 18 z 515
ExoLight Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Filtruj według

Informacje