Opinie Ceneo

Lista produktów producenta: GE

GE Lightning 

Szukając oświetlenia na miarę wygórowanych wymagań, warto zatrzymać się nad firmą GE Lighting, która już od ponad 130 lat istnieje w branży technologii oświetleniowej. Jest to producent dążący do tego, aby jego produkty były silniejsze, jaśniejsze i trwalsze. 

Więcej

GE Lightning 


Szukając oświetlenia na miarę wygórowanych wymagań, warto zatrzymać się nad firmą GE Lighting, która już od ponad 130 lat istnieje w branży technologii oświetleniowej. Jest to producent dążący do tego, aby jego produkty były silniejsze, jaśniejsze i trwalsze. Bez dwóch zdań to jeden z pionierów w branży, który szczególnie na początku XX wieku wyznaczał drogę dla innych producentów oświetlenia. Żarówki GE Lighting od zawsze charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania, gdzie dbałość o każdy szczegół to nie tylko puste słowa, a misja firmy. To GE odpowiedzialne jest za wprowadzenie w roku 2015 technologii TriGain, która odmieniła oblicze wyświetlaczy LED. Oświetlenie GE to szereg produktów, które mają jeden cel, zapewnić komfort życia każdemu obywatelowi świata. Dziś jednak o żarówkach z oferty Hurtowni Światła.


Produkty amerykańskiego przedsiębiorstwa w Hurtowni Światła


Przygotowaliśmy dla Ciebie najpopularniejsze rozwiązania opisywanej dziś firmy GE Lighting Polska. W naszym sklepie znajdziesz między innymi model żarówki rtęciowej z trzonkiem E27 i mocą znamionową 275 W! To jednak nie wszystko, trwałość znamionowa tego źródła światła to około 5000 godzin. Produkt ten pracuje na napięciu znamionowych 240 V i oferuje ściemnianie. Oczywiście w Hurtowni Światła nie brak oświetlenia GE o innych parametrach. Między innymi z trzonkiem G6.35 i temperaturą barwową 3400 K, gdzie strumień świetlny wynosi 8500 lumenów. Oczywiście, które rozwiązanie wybierzesz, zależy już tylko od Ciebie. Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pytań do kontaktu!Mniej
1 - 4 z 4