Opinie Ceneo
Gniazdo sieciowe zdalnie sterowane pilotem LTC Rozwiń

Gniazdo sieciowe zdalnie sterowane pilotem LTC

Exolight Exolight

Exolight EXOLXU200

5902270733167

Magazyn Ilość Termin dostawy
Magazyn wysyłkowy 0 1-2 dni robocze
Magazyn producenta 0 do 10 dni roboczych


Towar na zamówienie - prosimy potwierdzić dostępność z biurem obsługi.

37,16 zł  (cena z VAT)

30,21 zł  (cena bez VAT)

Wydaj 400,00 zł więcej i otrzymaj bezpłatną wysyłkę!

Opis

Gniazdo sieciowe sterowane pilotem.


Doskonałej jakości, innowacyjne gniazdo sieciowe sterowane za pośrednictwem pilota. Gniazdo doskonałe do stosowania wewnątrz pomieszczeń. W bardzo prosty i szybki sposób można sterować dowolnym urządzeniem podłączonym do bezprzewodowego gniazda sieciowego. Dzięki temu już nie ma konieczności, każdorazowego odłączania wtyczki z gniazda, teraz wystarczy wcisnąć przycisk w pilocie i po prostu odciąć dopływ prądu do urządzenia odbiorczego.

Niewielkich rozmiarów pilot, pracujący na częstotliwości 433.92 MHz, pewnie leży w dłoni użytkownika oraz jest niesamowicie prosty w obsłudze. Zmieści się nawet w kieszeni. Maksymalny zasięg pilota wynosi około 30 metrów, co sprawia że użytkownik nie musi każdorazowo podchodzić blisko gniazda, żeby załączyć jakiekolwiek urządzenie.

Doskonałej jakości materiały użyte podczas procesu produkcji, estetyczny wygląd i nowoczesny design sprawiają, że produkt ten pełni rolę nie tylko użytkową, ale również ozdobną. Korzystanie z gniazd sterownych pilotem, bardzo ułatwia codzienne życie każdego użytkownika.

Dane techniczne

Napięcie znamionowe [V] 230
Kolor Biały
Klasa ochrony IP IP20

Recenzje

Napisz opinię